Czy klucze do norton IS 2011 na allegro są prawdziwe

Jak w temacie.

Z tak postawionym pytanie - zapytaj wróżki.

Podaj kilka aukcji co cię interesują powiem że od prywatnej osoby bym miał wątpliwości lepiej jak firma sprzedaje i wystawia dowód sprzedaży

Przykład dotyczy Kasperskiego:

Jeśli firma sprzedaje to tak, ale jedna mała uwaga … są firmy na Allegro które sprzedają niemieckie klucze licencyjne (co nie jest zabronione) tyle że, jeżeli zmienimy wersje programu na nowszą, możesz dostać komunikat że klucz jest na czarnej liście. Jest to bzdura oczywiście, ale tak Kasperski załatwił sprawy kluczy z innych krajów na terenie PL.

Mam korespondencje na ten temat z działem technicznym Kasperskiego, ponieważ sam kupiłem taki produkt.

Jeżeli kupisz klucz na Allegro i zarejestrujesz go będzie działał 1 pełny rok, ale raczej nie aktualizuj programu do nowszej wersji, szczególnie jeśli ta wersja jest o numer wyższa !

Przy zakupie otrzymasz normalną fakturę, więc cały proces jest legalny .

http://allegro.pl/item1359755132.html

A co ma Kaspersky do Symanteca ??

Symantec jest nastawiony “User friendly” o czym pisał jeden z blogerów na vortalu:

http://www.dobreprogramy.pl/Meszuge/Sym … 19943.html

Po przeczytaniu bloga i zerknięciu na aukcje wole iść do sklepu i nie ryzykować bo widziałem zwykłego nortana za 79 w media mark :slight_smile:

więc kolega jak chce ryzykować :slight_smile: to możesz to zakupić :slight_smile:http://www.komputronik.pl/index.php/pro … ookow.html 129 zł box

Legalny Norton bez faktury? Zatem powodzenia :wink:

http://allegro.pl/RightsProtectionCoope … pany/?f=45

Co do Kasperskiego. Jest tu wprowadzona zwykła regionalizacja sprzedaży. Produkty w polskiej wersji językowej są przeznaczone do sprzedaży na terenie naszego kraju - ot cała filozofia. Podobnie z Esetem i innymi. Wiele razy później słyszałem pretensje i żale, że klient nie mógł potem legalnie dokonać kontynuacji licencji bo klucz nie wchodził. Jedno pytanie rozwiązywało sprawę - a gdzie Pan/Pani kupił wcześniej licencje?

Ps. W ramach licencji kupuje się także prawo do bezpłatnej pomocy technicznej, kupując coś z innej dystrybucji takiego prawa nie ma.

Ja sam kupowałem owe klucze i powiem, że raz się przejechałem ;/ Więc teraz nie do końca ufam im…

Ryzykować można ale powiem że ja szukałem i trafiłem na promocje nortona dla graczy w empiku za 39 zł to kupiłem aż dwa nortonki :slight_smile: więc odradzam z allegro :slight_smile:

Nie rozumiem po co kupowac trefne klucze skoro juz oryginalny Norton jest tak tani?