Czy kod instalacyjny od Business ENG będzie pasował do PL?

Jak w temacie…

Mi pasował ostatnio :wink:

Ale na poważnie, zgodnie z licencją nie powinno do tego dojść… instalacja PL zamiast EN.

Możesz po aktywacji sobie spolszczyć ją jest taki program Vistalizator (chyba) ściągasz paczke 150MB lokalizacji PL i masz spolszczony system w 98%.

Potwierdzam. Miałem z MSDAA Vista Business 64 bit po angielsku. Pożyczyłem polską wersje i wklepałem cd-key z wersji angielskiej (z MSDAA). Chodzi bez problemu… :o

Widzę że nie tylko ja korzystam z MSDN AA :).

A jak wtedy jest z legalnością??

Chodzi, ściąga aktualizacje ale co do czego to pirat :wink: Na MSDN AA jest wersja PL nie widzę problemu, ściągnij i masz PL :wink:

Przechodzi test legalności. Ściąga bez problemu aktualności.

lukasz_xd: Byłem zmuszony tak zrobić, bo nie miałem wtedy tej wersji Visty po polsku na MSDAA. :-o

Dla mojego profilu nie było pl.Mam eng.Trza będzie się pouczyć trochę :stuck_out_tongue:

Yanek1982 , a czy ja pisze że tego nie da się zrobić?

Loookash89 , O Viste w PL najlepiej poproś admina projektu MSDNAA na swojej uczelni na pewno ją mają…

Ale PL możesz mieć,

Wejdź na stronę: http://www.vista.pl/porady/326_vistaliz … viste.html tu jest wszystko opisane,

pozdrawiam :wink:

W sumie na razie chcę popracować na angielskiej trochę.Ale może kiedyś skorzystam ze “spolszczania”.

Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie tematem. :slight_smile: