Czy komp sie nie grzeje

http://csgamers.info/upload/upl/1przegrzewanie.jpg tu screan do mojej temperatury w kompie komp był właczony od 9rano do 18-30 wieczór czy sie przegrzewa /??

mover jaka konfiguracja komputera?

Jaki zasilacz? (nazwa i moc). :slight_smile:

procesor ma 54 stopnie nie powiem Ci czy to duzo czy nie bo dla jednych prockow to normalka a dla niektórych jest to temp bardzo wysoka.Więc podaj cały sprzęt.

PS: Dysk tez troche ciepły 55 stopni.

jest to Celeron 2.5 a niewiem jaki zasilacz a czy mozna to sprawdzic w tym programie everest ?

Nie, otwórz bude, i na zasilaczu będzie pisać ;).

jak na celerona to za duża temperatura ale w ostateczności mogła by być ,natomiast co do HDD to 55 stopni to już niedopuszczalne ten dysk na takiej temperaturze może długo nie pociągnąć , temperatura dla dysków to max 45-47 stopni , możliwe że dysk osiąga tak dużą temperature to tym samym procesor nie ma czym “oddychać” i również się przegrzewa.

mover podaj dokładnie całą konfigurajcę kompa i zrób to co napisał Piwollo.

ibox i325[mec6250 power 350w freqency 60/50 hz takie cos tam pisze . teraz spadło troche pisze płyta główna 38 procesor 47 i seagate 50

mover otwórz budę i porządnie przeczyść w środku. :wink:

Podaj całą konfigurację komputera. :smiley:

cała konfiguracje czyli ???

Procek, karta, ramy itp. :slight_smile:

czyli mam ci wymienic sprzet czy sprzet i sterowniki itp

Masz wymienić sprzęt. A sterowniki to swoją drogą :wink:

Celeron 2.55ghz

ram 512 to sa 2X 256

GeFOrce Fx 5500

płyta główna abit vt7

Czy ja wiem… W najnowszy sterownikach zawsze są jakieś poprawki i większa szansa że będą lepiej działać. Jak narazie z nimi nie mam problemu tak jak z innymi wersjami.

ale ja gram w counter-strike i chce miec jak najwiecej fps a mam 100 a przy akcji albo jak zobacz duzo modeli to fps sadaja do 30 40

ja mam te najnowsze stery i karte graficzna geforce 7900 gs 256 MB i mam 100 fpsow caly czas. Jak jest jakas akcja to minimalnie spadaja ale nic sie nie wiesza. Wyłącz synchronizacje pionową w opcjach karty graficznej i zainstaluj najnowsze stery