Czy konieczne jest instalowanie "Catalyst Control Center"?

Posiadam kartę grafiki “ASUS EAH3650 Series”. Wraz ze sterownikami instalowany jest program “ATI Catalyst Control Center” oraz “.NET Framework 2.0”, który jest wymagany dla “CCC”. Czy można pominąc te dwa programy i zainstalowac jedynie same sterowniki? Czy bedzie to miało jakiś wpływ na wydajnośc i pracę systemu operacyjnego?

Jaką rolę pełni program “Catalyst Control Center”?

masz tam jakies bajery w 3d ze szybiej działają, lepszy kontrast itp itd. zainstaluj sobie ati catalyst control i tyle…

Nie warto tego instalować. Nigdy tego nie będziesz używać, jeżeli jesteś normalnym użytkownikiem komputera.

to nie instaluj, mnie to tam wali ja wole zainstalowac i nawet nie uruchamiac rob jak chcesz

Ja osobiście nigdy tego nie instaluję wystarczy zwykły sterownik i mam święty spokój

Witam. Nie mususz instalować Catalyst Control Center jak z tego nie korzystasz :slight_smile: Będziesz miał wiecej miejsca na dysku.

Wystarczy zainstalowac sterowniki. Ja posiadam w blaszaku ATI Radeon X1600Pro i nigdy nie instalowałem Catalyst Control i wszystko chodziło dobrze.

Jak nie chcesz to nie musisz instalować Catalyst Control Center.