Czy którys z tych CPU wygląda na spalony?

Czy którys z tych CPU wygląda na spalony?

http://chomikuj.pl/PawelMat5/Galeria

powąchaj czy nie śmierdzą

własnie nic nie czuc.1 w ogóle nie działa a 2 bez problemu.

1.intel core 2 duo

2.intel celeron

Może Twoja płyta główna nie obsługuje po prostu tego procesora?Może trzeba zaktualizować bios?

Napisz co to dokładnie za model procesora,bo core 2 duo nie wiele wyjaśnia.Jaki masz dokładnie model płyty głównej?

Mam płyte msi g41m-sp20 .Wiem na 101% ze obsługuje oba procesory bo działały tylko ten e8400 nie chce działac od pewnego czasu.Jest cały czas czarny ekran przy uruchomieniu i nic więcej.

Działał podkręcony? Może po prostu efekt wolnych elektronó czy jak to tam się nazywa (seria e8x00 lubiła padać, szczególnie po podniesieniu napięcia).

Nic nie podkręcalem.Po prostu gralem na zasilaczu 350w zmieniłem go na 450w chieftec jak mi polecili na forum i tego samego dnia procek padł .

Dodatkowe zasilanie pod mobo podpięte? :smiley: Ja bym sprawdził w innej mobo i odesłał na gwarancji (jeśli takową masz).

No zasilacz - markowy, procesora ci nie załatwił na pewno, to ci gwarantuje. Chyba, że zapomniałes go podpiąć do końca :smiley:

Wszystko jest dobrze podlączone.Hmmmm… myslę ze ten procesor był od początku lipny.Kupilem go z allegro to uzywka a nie nówka nierdzewka.

Zastanawiam się nad kupnem Intel Pentium Dual Core E5700 3.00 GHz BOX i tu nazywa sie pytanie czy bedzie miał taką samą efektowną prace w grach jak Core 2 Duo e8400?Prosze o porade.

Zdaje się że E8400 jest lepszy.

Ja bym kupił Quada i byś miał spokój.