Czy ktoś gra jeszcze w GTA: VC?

Witam. Jak w temacie: czy ktoś z Was gra jeszcze w GTA: VC? Wiem, że jego następca - GTA: SA - jest super (swoją drogą… wielu z Was na pewno uzna, że SA jest do kitu), ale mój sprzęt ledwo radzi sobie z nim, gdy nie wykonuję misji to da się jeszcze grać, ale, gdy je wykonuję, to czasem mi się przycina. Ja i wielu z Was (nie wszyscy, więc muszę to uszanować !!

Zalety GTA: VC

  • niepowtarzalny klimat lat 80.

  • świetny soundtrack

  • różnorodność misji

  • “ludzkie” wymagania sprzętowe

  • parę innych bajerów

Wady GTA: SA

  • zbyt długa i zbyt trudna

  • bajońskie wymagania sprzętowe!

  • nieliczne misje, za które dostajemy pieniądze

  • zbyt trudne do zapamiętania kody - przejście gry bez nich graniczny z cudem, a przecież i tak pozbawiają szans na zdobycie 100% gry

  • wiele innych rzeczy

na mój sprzęt wejdzie i SA i VC jednak wole VC :slight_smile: niepowtarzalny klimat :!:

Czy ty oszalałeś ja mam słaby sprzęt i GTA SA mi poszło!! i w wadach masz ze przejscie gry bez kodów graniczy z cudem ja wiem że to prościutkie(sam przeszedłem) :smiley:

Ani razu nie wpisalem kodow !!

Tutaj sie zgodze :lol:

I wg mnie ta gra jest DUZO TRUDNIEJSZA od SA bo nawet na kodach ciezko mi bylo ja przejsc :stuck_out_tongue: (a i tak nie przeszeldem jej calej :oops: )

Wogole seria GTA to seria zajefajnych gierek !!

Jesteś pierwszym człowiekiem jakiego widze który narzeka na grę, że jest zbyt długa! No, no, no…

Żarty… Wymagania 1ghz, 256mb ram i 64mb grafiki to nie jest dużo… Pozatym od początku było wiadomo, że gra nie będzie na zdechlaki z rocznika 98 -.- Co Ty chcesz żeby najnowsze gry które mają mieć super grafike itp. były robione pod P3 350MHz ?

:hahaha: Ty już naprawde nie miałeś co wymyślić… Jest kilka takich misji, w GTA 3 też były (nawet jedna była że zabierało 1mln), w VC też jest (są) więc…

Rotfl… To sobie ściagnij trainer… Graniczy z cudem… Mi jakoś udało się przejść bez cudów i bez kodów. Dobrze, że pozbawiałą szansy na zdobycie 100% i są naliczane w statystykach, w końcu to tak jakby “oszukiwanie”.

A VC to i owszem bardzo lubię :slight_smile: Tylko strasznie małe i kanciate te miasta :expressionless: A tak pozatym to fajne ;]

A co ?? Dla posiadaczy słabszych komputerów to mało ?? :evil:

Tempest : hahahhaha zależy od punktu widzenia :stuck_out_tongue:

Kolejny temat z serii: Popatrzcie na mnie mam łopatke i wiaderko !

Najlepszą częścią była część pierwsza :slight_smile:

Niezapomniany widok z góry rządzi :smiley:

W VC nie gram, bo jest trochę za mało urozmaicone w porównianiu z SA.

BTW ciekawy tok rozumowania : VC lepsze, bo ma mniejsze wymagania. :shock:

VC wolę właśnie za klimat a SA nie chciało mi się przejść bo jakieś takie dla mnie nijakie było. :mrgreen:

to sobie kup nowego, wina R*, że masz starego kompa? Może powinni wypuścić specjalną educje dla kompów 600mhz 128mb ram i nvidia geforce 2?

do VC są superowy tryby multi :smiley:

ja tam Wole bardzo dobre Gta 3 lecz SA tez mi sie podobalo ale co bedzie po Sa moze juz ktos wie?

Po Sa będzie Tb :mrgreen: A tak na serio to chodzą głosy, że akcja będzie w Londynie. A jeśli chodzi o starsze gta to najtrudniejsze dla mnie jest Gta III. :?

GTA 1 bylo fajowskie, trzy duze miasta, klimat.

GTA London tez fajny. Kierownica po prawej stronie rulezz.

GTA 2 mozliwy ale to juz nie to.

GTA 3 wymiatało, miasto, klimat, grafa. W swoim czasie nie bylo lepszej gry.

GTA VC no i tu moim zdaniem najgorsza część serii. Spartolone miasto, glowny bohater ktorego nie lubilem i dalej nie lubie. Grafa gorsza niz w GTA3 , misje w porownaniu do Mafii wymiekaja. Pierwsze wrazenie dobre ale potem mi przeszlo.

GTA SA olbrzymie tereny do zwiedzania, klimat i fabula dorownujące Mafii, szczegolowosc miast powala. Grafika moze niezbyt dobra ale kto by tam na grafe zwracal uwage. Co do misji, sa zroznicowane, ale koncowka mnie zawiodla. Ogolnie najlepsza dotad czesc serii.

A co do wyzszosci VC nad SA powiem krotko: MIERDA

Kto mowi ze VC jest lepsze ten nie gral w SA

Co do trudnosci misji, najtrudniejsze bylo GTA 3, ostatnia misja po prostu rozwala. Ale warto ja przejsc bo zakonczenie jest cudne :smiley: (kto przeszedl przyzna mi rację, autorzy wykazali sie humorem ;))

A tak naprawde to najbardziej niedocenioną gra jest MAFIA, ktora bije na glowe klimatem, fabula, fizyka jazdy, realizmem serie GTA.

Zakonczenie Mafii ogladalem ze lzami w oczach…

Czekam z niecierpliwoscia na dwojke.

Masz u mnie duży RESPECT :!:

Mafia to gra, która naprawde powala fabuła, klimatem, realistycznością (jeżeli chodzi o jazde samochodem) :!:

Ja tą gre przechodziłem 3x bez żadnych kodów itp. Ta gra jest poprostu piękna!

GTA sie chowa :wink:

Wracając do tematu:

Wg. mnie GTA: SA było najlepsze z serii 3D.

Jeżeli chodzi o 2D - GTA I :wink:

Ja ukonczylem ją co najmniej 7 razy, mowie bez kitu :smiley: Przynajmniej raz w roku musze ja przejsc, zeby poczuc ten klimat.

Aha i najlepsze jest to ze do tej gry nie ma kodów :mrgreen:

A w San Andreas też jest tryb multi :?:

Wiesz, że nawet nie wiedziałem :mrgreen:

Pozatym nigdy nie używam kodów do jakiej kolwiek gry :stuck_out_tongue: Przy kodach gra traci na klimacie itp. :?