Czy ktoś grał już w demo Xpand Rally?

Ja grałem i jestem pod wrażeniem.Jednak polacy potrafią zrobić coś porządnie.Najlepsze są ripleye z efektami(między innymi) motion blur-szczęka opada.

demko fajne ale miał tylko tryb jazdy arcade a juz w full wersji to będzie simulation. Na gre nałożona pare filtrów zmiękczających i wygląda to wstaniale :!:

Moje demko ma arkade i symulation,ale tak naprawdę(z tego powodu,że niekomercyjnie zajmuję się grafiką)oglądam dema różnych gier żeby zobaczyć jak przebiega ewolucja tych że w swerze audiowideo.A mam porównanie,od Commodore do GeForce FX aż łezka się kręci.Od pixelozy aż do motion blur(grafika już prawie filmowa)Ciekawe co Ci ludzie jeszcze w tych sprawach wymyślą.Może zacząć dyskusje na temat,jakie jeszcze w przyszłości(może niedalekiej)bajery i wodotryski nas czekają?

W przyszłości będziesz sie kładł do kabiny i bedziesz chodzi sobe sam a nie sterował myszką czy klawiaturą

A co to za gra ?? Może powiecie coś o niej, dacie jakieś foto to wtedy kto wie może bym se zagrał :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Polska (co nie znaczy, że zła) rajdówka zrobiona przez Techland. Konkurent Collina ( niektórzy mówią, że lepsza). Aha, zrobiona na ulepszonym engine Chrome (to też ich produkcja, ale zupełnie inny gatunek).

Jeśli idzie o fotki, to zobacz na stronie gry.

http://xpandrally.com/.

Ja grałem w orginala u kolesia full wypas te zderzenia i uszkodenia miodzio i tyle miodo kosztuje 49 zł więc warto kupic ( a z resztą nie skopiujesz bo ma super zabezpieczenia ) (DO MODERNATORA:TO Z TYM KOPIOWANIEM TO TYLKO NAPISAŁEM BO I TAK NIE DA SIĘ SKOPIOWAC) Pozzdro @ll

w xpand gralem. nie polecam totalnie. polecam natomiast wydac 99dukatow na produkt z Warthog`a i zakupic piekna symulacje Richard Burns Rally.

co do zabezpieczen xpanda … starforce3 a wiec :x :x :x :x :x