Czy ktoś mnie podsłuchuje?

Witam dziś pisząc z kolegą na gg . chyba przez przypadek wkleił mi w rozmowie coś takiego.

Sprawdź czy nie masz w systemie jakiegoś “gościa” (robala, wiruska)

Jak to zrobić dowiesz się z tego forum.

schakierowal cie na pewno

idź do niego i powiedz mu tak “żebyś złapał wirusa ty i twój komputer”

na pewno zadziała:)

Sprawdziłem nie ma w sytemie czysto. trojana ani robaka nie ma on tłumaczy się że mu to się pokazało jak zmieniał skorke w nowym GG. to taki komunikat u mnie wywaliło. ja uzywam swoj nr GG na tlenie. nie wiem może prawdę mówi. w procesach też nic nie mam czysto.

Wysłał ci obrazek a Tlen usunął rozszerzenie i stąd wziął się ten adres ;]

On chciał ci wysłać obrazek. Obrazek się ściągnął i masz go na kompie w tym folderze, ale z jakiejś przyczyny się nie wyświetlił, zamiast tego zobaczyłeś ścieżkę dostępu.

Nikt cię nie podsłuchuje :slight_smile:

pewnie twórcy Tlena nie pomyśleli że ktoś może wysłać obrazek w jpeg (png, gif, jpg, bmp wchodzi tylko z tymi formatami jpg-podobnymi coś nie tak) ;p

Dodane 02.03.2009 (Pn) 1:12

wejdź do tego folderu i zmień nazwę 724487014 na 724487014.jpeg (dzięki temu będziesz mógł zobaczyć obrazek, chyba że tlen już go usunął)

Sprawa jest prosta.

Kolega wkleił fotkę w okno rozmowy z Tobą, w Nowym GG, które to nie jest już zbytnio kompatybilne z Tlenem 8)

Czyli tak jest tylko w Nowym GG? No to jednak nie jest aż tak źle, miejmy nadzieję że wkrótce zostanie to poprawione ;]