Czy ktoś może kmi wytłumaczyć opcje Norton System Worksa?

Jak W Temacie :slight_smile: :slight_smile:

to znaczy,które opcje?? wszystkie?? i do jakiego systemu?? XP czy normalny Windows (np. 98 )?? !!

System Xp .Raczej te najważniejsze. :slight_smile: :slight_smile:

zakładam, że masz Nortona 2004…

więc:

OBC = OneButtonCheckup

służy do analizy systemu w poszukiwaniu błędów (rejestr, dyski itp.); coś jak wszytsko w jednym!!

UTILITIES:

Speed Disk = defragmentacja dysków

Disc Doctor = sprawdza dyski w poszukiwaniu błedów

Unrease Wizard = narzędzie do “odzyskiwania” plików z kosza Norton Recycle Bin

Antivirus = to chyba jest jasne :wink:

jest jeszcze coś takiego co się bodajże nazywa Win Doctor czy jakoś tak; sprawdza rejestr czy nie ma w nim błędów.

w sumie to ja korzystałem tylko z tych; jak jeszcze chcesz coś wiedzieć to napisz konkretnie!!

http://www.symantec.pl/region/pl/product/nsw_features.html

tutaj zerknij

a więc jak sama nazwa wskazuje nie tylko rejestr ale i cały system

Ghost robi obraz dysku i zapisuje go do pliku, który potem możesz sobie zaaplikować zamiast instalowania całego systemu od podstaw!!

Password Manager zapamiętuje wszystkie wpisywane przez ciebie hasła (w programach i chyba w internecie; choć nie jestem pewien) i przy kolejnej “wizycie” zapoda hasło… nie będziesz musiał wpisywać !!

tych dwóch nie pamiętam, bo z nich nie korzystałem!!

PS. jakiś problem panie moderatorze :lol:

A i owszem:

tkwiący w tym że wypisujesz nie do końca sprawdzone wiadomości

Więc zasada prosta:

skoro nie jestem do końca pewny to nie piszę, ewentualnie powołuję się na inne źródło, bądź zaznaczam że mogę się mylić.

Chyba to jest lepsze od wprowadzania usera w błąd ??

przez to, że napisałem iż sprawdza to rejest i nie dodałem, że także cały system raczej nie wprowadziłbym go w błąd!! to jest poprostu robienie z igły widły… z mojej strony koniec tematu!! :x

Niezupełnie - musisz zwrócić uwagę na precyzję

swoich wypowiedzi.

To nie jest dział Na Luzie czy SB, gdzie luzactwo jest

preferowaną normą, ale dział techniczny - skutki

dezinformacji mogą być opłakane, ale dla kogoś

innego - nie Autora postu.

PS.

I nie ma się o co obrażać - wszyscy się uczymy.

Gorzej, gdy ktoś nie - vide

nieprzemakalny

.

Mam pytanie tzw. porządkowe Asterisk! :slight_smile:

I to nie jest OT, bo kilka postów wzwyż “ociaki” występowały!

Czy kod vide “nieprzemakalny” ma coś wspólnego z Waterproof, czy też się mylę i jest to moja nadinterpretacja?

http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

Jakby nie było, to system osadza sie na rejestrze, a rejestr daje wierne odwzorowanie systemu! :slight_smile:

Te dwa pojęcia idą tą samą ścieżką! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

I jest to ścieżka: C:\Windows! :slight_smile:

1 - Skasowałem zbędny cytat

2 -

To chyba ma raczej coś wspólnego ze słońcem

w Krakowie - a takie pytaniaa to na PW proszę :evil:

3 -

FIGCfan stracił właśnie kolejny post, bo trudno

za OT uważać interwencję Moderatora

4 -

To dlaczego w starszych wersjach tego pakietu

np. 2000 - były dwa odrębne narzędzia

Lekarskie - do Windows i Systemu.

I oba działały znakomicie - uzupełniały się

Do Norton System Worksa 2004 dodany jest na tej samej płycie Norton GoBack Personal Edition(bodajże napisany we współpracy z firmą Roxio)znakomite narzędzie do przywracania systemu.

tu jest podrecznik do worksa mozes sciagnąc i poczytac http://www.symantec.pl/region/pl/downloads/manuals.html

To nie do końca tak. Norton system check tylko skanował kompa, a po znalezieniu ewentualnych błędów i po zatwierdzeniu naprawy, uruchamiał odpowiednie narzędzia ( w tym rownież Norton Win Doctor). W nowszych wersjach został zastąpiony przez OBC. Dodam, że w skład pakietu wchodzi jeszcze Clean Sweep, sluzy on do usuwania zbędnych plików, głównie internetowych, jak równiez do monitorowania instalaowanych programów. Pozwala całkowicie je usunąć z kompa lub przywrócić odinstalowany program.

Pozdrawiam