Czy ktoś może mi pomóc?

Chcę na komputerze zainstalować Skype do prowadzenia rozmów, ale i też chcę słuchać muzyki w bardzo dobrej jakości, jaki zestaw wybrać :

  1. Oddzielny stojący mikrofon + dobrej klasy głośniki 2.1 / Logitech , Harman – Kardon , Creative /. :frowning: - czy dźwięk wypływający z głośników nie będzie tworzył jakiegoś pogłosu , ponieważ obok będzie stał mikrofon ?

  2. Dobrej klasy słuchawki z zamontowanym mikrofonem / nie spotkałem dotychczas takich /

  3. Dobrej klasy słuchawki + oddzielny stojący mikrofon.

Chcę aby ten zestaw nadawał się zarówno do prowadzenia rozmów przez Skype / niskie wymagania / jak i do odsłuchu muzyki / wysokie wymagania /.

Proszę o pomoc, z podaniem konkretnych modeli.

pozdrawiam

Najlepiej miec słuchawki połączone z mikrofonem - to do rozmów wystarczy. A głośniki - do słuchania muzyki!

Zależy jak głośny to będzie dźwięk i jak mikrofon będzie blisko głośników. Przy stojącym może być lekki pogłos.

Jedno wiem na pewno. Nie polecam stojącego mikrofonu. Jak już słuchawki z mikrofonem. A do muzy głośniki. :smiley:

Jakie wobec tego polecacie słuchawki z mikrofonem ?

Priorytetem przy wyborze jest jakość dzwięku a dopiero później cena.

Chciałbym aby służyły mi też do słuchania muzyki i były duże /zauszne/

Gorąco polecam te:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=37979601

Dobre parametry i stosunkowo niska cena.

Mój kolega ma takie same i poprostu są odlotowe. Dobra jakość dźwięku a zarazem fajny microfon. :wink: