CZY KTOŚ MOŻE PUŚCIĆ FOTKI Z APARATU W 6610i

Czy ktoś może podesłać fotki wykonane nokią 6610i albo powiedzieć jakie wychodzą??

Ja miałem do pon ten telefon i sie pozbyłem poprzednio mój simens s55 z dołaczanym aparatem i FLASHEM! robił dwa razy lepsze zdjecia a 6610i robi straszne zdjecia nie polecam jeżeli aparat jest dla ciebie ważny. Zdjęcia wychodzą dość słabo jakoś VGA powinna mówić sama za siebie jak ktoś się zna, pozatym zdjęcie jest na środku tylko normalne a zewnątrz mi wychodziły lekko zniekształcone. :frowning:

Pozdrawiam

zdjcia na telefonie wygldają superowo a na kompie nie :frowning:

nie ma to jak sam aparat cyfrowy. Czego się można spodziewać po takim aparaciku w komórce? Nie za wiele :smiley:

Po aparaciku w komórce nie można się spodziewać wiele, to fakt. Ale po telefoniku w aparacie znacznie więcej :smiley: ale niestety takie sprzety wyjda dopiero za kilkanascie miesiecy :frowning:

Na telefonie zdjęcia fajnie wyglądają ale niestety na kompie jest już gorzej. Są już komórki z 1.3 mpx ale one już są za drogie i to zdecydowanie :slight_smile: A chcesz sobie kupić ten telefon w abonamencie czy używany ??