Czy ktoś może wytłumaczyć co się dzieje z messengerem?

Wczoraj pisałem wiadomość do takiego kolegi potem jeszcze raz wchodzę na wiadomości a one zniknęły co mam zrobić?

Jak jego profil nie działa z twojego konta, to cię zablokował a FB postanowiło rozszerzyć shadowban o twoje archiwum rozmów.

U mnie też znikają wiadomości + nie mogę komentować w grupach. Nie wiedzieć czemu, wpieprzyli mi shadowbana XD

To w takim razie jak się z niego odwołać? O ile w ogóle się da?

A nie wiem.

Poprawię, bo nie doprecyzowałem: u mnie znikają wiadomości ale na przeglądarce na pc. Na telefonie wsio działa ok ale nie zmienia to faktu że komentować i tak nie mogę, przynajmniej nie we wszystkich grupach.

Ja też tylko tak mam na komputerze na telefonie jeszcze nie sprawdzałem bardzo to dziwne nie wiem czy nie napisać do nich na Facebooka żeby coś zrobili z tym problemem

@anon46931463
Z tym znikaniem, to pewnie szyfrowanie i inne cudowanie:
Szyfrowanie komunikatora Messenger. Nowa funkcja blokuje stare (dobreprogramy.pl)
Tyle, że DP pisze o tym, iż na PC starsze konwersacje czy wiadomości będą dostępne…

Z tym szyfrowaniem i usuwaniem starsdzych wiadomości, to cudują moim zdaniem.

Właśnie nie usuwają tylko starszych ale najnowsze też

Co? Wszystko mi zniknie po tym szyfrowaniu ? Szkoda gadać.

Jak tak piszesz to znaczy że nic nie rozumiesz jak nie masz messengera i nie piszesz na nim na komputerze to pewnie nie wiesz o czym ja piszę nie zdajesz sobie z tego sprawy ale każdy ma inne zdanie na ten temat i nie musi się z nim zgadzać.

Mam Messengera na Windowsa, korzystam też na telefonie. Z wersji webowej nie korzystam. Szyfrowanie end to end moim zdaniem spoko rzecz, tylko chodzi mi o to kasowanie danych. Po co to robią w ogóle?

I znowu kolejny problem z Messengerem siostra mi wysłała filmik i był komunikat nie udało się dostarczyć wiadomości i wiadomość niedostępna jestem zły na tego Facebooka i Messengera ten twórca Facebooka Marek zuserberg czy jak tam się nazywa powinien trafić do więzienia! Gdzie to takie rzeczy odstawiać? Nie dość że robią bez sensu szyfrowanie wiadomości to jeszcze jakieś błędy że filmiku nie wyświetla albo gifu trzeba do nich napisać bo oni są nie poważni.

Trzeba to do nich napisać bo nie mogą takie się sytuacje dziać bo jak ja chcę do kogoś napisać wiadomość i mu taki błąd wyskakuje to co ja mam potem robić? To podajcie mi chociaż jak mam się skontaktować z tym Facebookiem? Ja wiem że jest jakiś tam kontakt bo kiedyś dowód tożsamości tam prosili i można było tam do nich napisać bezpośrednio.