Czy ktoś przetłumaczy to zdanie?

“Rompere il silenzio, los kerimus liberos”

Sam jestem ciekaw co ci hiszpanie o mnie napisali? Znalazłem to w necie,a mój nick wcale nie był inspirowany miłością do latynosów!

Moje lekkie tlumaczenie moze byc dziwne, ale:

_ Robmy cos w ciszy, kerimus rzadzi _

To tylko moje domniemania wiec nie bierz(cie) ich na serio :wink: :stuck_out_tongue:

To chyba coś z wolnością ma wspólnego? :?


Przełamanie ciszy uwalnia kerimusa

A może koledzy Hiszpanie poprostu proponują “koledze” Kerimusowi co by posiedział w ciszy choć odrobine hmmm???:stuck_out_tongue:

A tak swoją drogą to proponuje to samo na tym forum .:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

To całkowicie wyjaśnia moją naturę, tylko dalej nie wiemy co oznacza samo słowo “kerimus” po hiszpańsku?

Czy to imię, osoba, czy rzecz?

A może lepiej się w to nie wgłębiać?

To niestety, są przede wszystkim Twoje marzenia, choć i moderatorzy chetnie by się do tego przyłączyli! !!

http://www.ling.pl/ :smiley:

Nie wiesz co to znaczy,a dałeś sobie taki nick?? :smiley: [-X

Nick jest przypadkiem, zbitkiem pewnych kombinacji literowych niczym więcej. Nie myślałem, że ma jakiś odpowiednik w jakimś języku!

Ostatnio daje się to zauważyć dość często :? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Złośliwość jest cechą głupców! :stuck_out_tongue:

To nie złośliwość.To chęć pokazania tobie że piszesz bzdety poprostu.

A to może być spowodowane brakiem myślenia albo nudą.

I tyle :stuck_out_tongue: a czy jestem głupcem hmmm chyba tak bo polemizuje z tobą .

Już nie będe.:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

I tym okażesz swoją mądrość!

:x

A propos podpisu Wieszaka, mam nadzieję, że moderatorzy zwrócą mu uwagę, iż tego typu komentarz zwrócony do konkretnej osoby w podpisie jest chyba nieregulaminowy. Jeśli nie zareagują to ja zacznę też kierować swoje podpisy do konkretnych osób i zrobi się na prawdę wesoło!

Wymyśl lepsze bzdety !!

Obydwaj przekroczyłiście dopuszczalną granicę luzu,

ponieważ utarczki słowne należy toczyć na PW.

Nie mówiąc już o tym, że obaj macie rację

Topic zostaje zamknięty