Czy ktoś skakał ze spadochronem?

(redekk) #1

Jak wrażenia? Nie ma stresa przy pierwszym skoku?

(lordjahu) #2

Tytuł Ci poprawiłem , bo wyszło że "“Czy ktoś skakał spadochronem” nie skakał, tak jak czy ktoś pływał wodą :slight_smile:

Znam dobrze ludzi co skakali. To zależy od człowieka. Ważne jest przygotowanie, wstępna teoria i umiejętności pilotażowe. Robi się na to kurs. Chyba że chodzi Ci o skok w tandemie ?

(skrzek) #3

Tak, na tzw pieczarce w UA - skok jest samodzielny z około 900m.
Fajnie, bo trzeba samemu wyskoczyć.

Ale chyba większą adrenalinę miałem na Free Jump’ie.

(66Garoz) #4

Moja dziewczyna zostałą wyrzucona ze spadochronem za to co mi zrobiła, ale się zaciął i było bęc, miazga. Mała strata bo małą była :smiley: - Hahahaha dowcip ale się usmiałęm jak przeczytałem gdzieś w necie :stuck_out_tongue:

(mirektopolanek) #5

Jest Pewnie,ze jest Ale o wiele mniejszy niż na przykład w sytuacji kiedy skakałbyś sam. A nie skaczesz samodzielnie, tylko z instruktorem w tandemie:
iszczecinek.pl/artykuly/aktualnosci/skoki-spadochronowe-w-tandemie-musisz-sprobowac
Samodzielnie można skoczyć jedynie w sytuacji jak przejdzie sie spory kurs skoków. Bez takiego kursu nikt Cie przecież nie puści.

(karola94) #6

witam ja bardzo chcialam zawszse skoczyc ale jakos nie mialam odwagi. moze ktos sie orientuje jak dokladnie zorganizowac taki skok z kims bardziej doswiadczonym ( poznan ) ?

bede wdzieczna za wszelkie porady

(lordjahu) #7

łap - http://spadochron.pl