Czy ktoś zna firmę Medion

Mam MP3 playera Mediona i powiem, że firma nie jest solidna, ale jak już się nauczysz obchodzić ze sprzętem, to ci będzie ładnie służył.

A od kiedy sprzęt Manty jest nasz ??

Oni są tylko importerem i dystrybutorem na Europę.

Musiałem kupić płytę gł. do kompa w dobrej cenie. Na Allegro gość opisał ją jako MSI Medion a ja :x gł… zajarany kupiłem. Jak ją dostałem to zobaczyłem :-o że MSI na płycie to jakiś skrót od nazwy :oops: . Nie odesłałem jej bo zależło mi na firewire a ona miała, no ale do rzeczy. Mam juz tą płytę ponad rok i " stuk puk" działa ok.

Pracowałem w fabryce Jabil w kwidzynie zajmująca sie produkcją między innymi telewizorów dla philipsa.

Ja osobiscie telewizora philipsa bym nie kupil (wiem jakie buble wychodziły (“luty na skróty”, różnego rodzaju obejscia układów itp. byle by tylko telewizor działał i przeszedł testy bo norma najważniejsza) niektóre płyty główne telewizorkó były tak polutowane ze wątpie zeby ktokolwiek wiedział tam o co kaman) i później na 100 % wracały jako reklamacje)

I wątpie zeby który kolwiek z pracowników tej firmy kupił swój własny produkt.

I nie ma sie co oszukiwac - tak jest wszedzie

mozna traafic na super sprzęt a mozna na totalny bubel i szajs i nie ma reguły czy to panasonic, lg, dell, medion, philips, sharp czy co kolwiek.

Tymbardziej ze teraz tak naprawde mało jest firm które same produkują swój sprzęt - zreguły jest to zlecane innej firmie - tak jak np. philips czy sharp, lg czy inne firmy zlecają to firmie Jabil i doklejają tylko swoje logo na sprzęcie a w zasadzie to tez za nich robi zleceniobiorca

I dodam tylko ze tak jest wszędzie i nie wazne czy są certyfikaty czy nie ma (Jabil jest uznaną amerykańska firmą mająca swoje fabryki na całym świecie). Oczywiście chodzą kontrole tzw. audyty ale wszyscy wiedzą kiedy będą.

Zresztą co bede duzo mówił - wiadomo jak jest

Zawsze mozna trafic na szajs bez różnicy co to za producent.

Dlatego właśnie bardzo ważny jest dostępnośc sewisu i to jak firma traktuje takie buble (mam tu na myśli gwarancję). A faktem jest ze np. lg czy philips robią to dobrze dlatego ich sprzęt jest droższy. Bo utrzymanie serwisów gwarancyjnych też kosztuje.

Medion swoje serwisy tez pewnie ma całkiem dobre i nie wali w ch…ja z gwarancjami ale to w niemczech a nie w polsce bo to firma niemiecka

A Clatronic RTV - kiedyś w Biedronce sprzedawali sprzęt tej firmy, tera zprzerzucili się na Electricco.

:o :o co wy wiecie o firmie MEDION same głupoty piszecie jak kupujecie stare graty nie wiadomo od kogo to wam się psują, MEDION a inaczej SAMSUNG jest dosyć dobrą firmą i robią bardzo dobry sprzęt nawet sam używam sprzętu ich firmy :lol: :lol:

ale sie przemek400 obudził…

MEDION= NO NAME (medion to nazwa zamienna dla no-name), jest to firma produkująca buble dla marketów, nigdy bym nie kupił czegoś ze znaku mediona, nawet bym nie chciał za darmo

Medion ?

Moja siostra miała aparat cyfrowy…

Kompletny szrot. Medion = no-name = kosz

Aktualnie pracuje w firmie ktora robi serwis dla Mediona.

I o ile jakość pracy serwisantów nie pozostawia wiele do życzenia. komputery potrafią wracać do serwisu po trzy, cztery razy, rekordzista był w naprawie osiem razy. Dotyczy to jedynie laptopów, gdyż z nimi mam do czynienia.

Problemem jest jakość części, które niby od markowych producentów pochodzą, lecz są raczej na pewno zwrotami, bądź są ze złomowanych komputerów wyciągane. I tak jak pisali przedmowcy, marka Medion to istna rosyjska ruletka.

Ok dzieki wszystkim…ale sie temat rozwina (w koncu kupilem Funai??? ) :mrgreen:

Zamienił stryjek siekierkę na kijek.

Ale to Twój wybór

a co powiecie o firmie sharp ??? bo z tego co pamiętam to kiedyś calkiem niezła firma była

Kiedys mnialem wideo sharp i sluzylo mi wiele laaaat jakby co to polecam :mrgreen:

areCKI197745A , współczuje

Dino1992 , Medion = No-Name , aleś wymyślił GZ .

MarcinBreak , to po co oni to sprzedają , nie lepiej od razu do kosza?