Czy ktoś zna odp.?


(Lost World) #1

Dlaczego ludzie nie czytają regulaminu?

Przecież w regulaminie jak BYK! pisze

A w koszą znajdują sie np takie coś

ehhh szkoda gadać :confused:


(El Presidento) #2

A co to ja inni ludzie jestem :o


(Realmadrid5) #3

To chyba najpierw powinni poczytać regulamin a poxniej brać się a pisanie. :wink:


(Zbych ) #4

A czy to tylko tak na forum jest nie wydaje mi się, ludzie (nie wszyscy ale zapewne większość) praktycznie wcale nie czytają regulaminów ogólnie gdzie by się one nie znajdowały a znajdują się praktycznie wszędzie (w budynkach uzyteczności publicznej, pociągach , autobusach , basenach jak i wielu innych obiektach) nie czytają również instrukcji obsługi użytkowania różnych użądzeń, nie czytaja umów bankowych, niektórzy to nawet samochodami jezdżą na pamięć nie zwracając uwagi czy nastąpiły jakieś zmiany oznakowania, poprostu mamy jedno pasujące do wszyskiego przysłowie "Polak mądry dopiero po szkodzie" co wszystko wyjaśnia.


(Myszonus) #5

chyba rejestrowanie :stuck_out_tongue: przecież podczas rejestracji akcpetuje się regulamin :stuck_out_tongue:


(Realmadrid5) #6

Przy rejestracjii muszą go zaakceptować bo inaczej nie znajdą się w gronie forumowiczów. Później zaczynają sie schody. :mrgreen:


(Myszonus) #7

jeśli umieją czytać ze zrozumieniem to w czym problem :stuck_out_tongue:


(x-awier) #8

Po prostu jest tak...

Ktoś potrzebuje pilnie pomocy sie rejetruje i nawet nie czyta rerulaminu :?

A po tym już wszystko wiadomo...

Prośby o muzykę itp., problem z grą (np. ostatnio ktoś miał problem z The Godfaher :lol:

Tak to jest wszystko na odtrzepne jak to mówi mój tato :stuck_out_tongue:


(Filip Adamuss) #9

Na pewnym forum, widnieje temat "Zdjęcia gołych lasek dla każdego" a gdy tam sie wejdzie jest REGULAMIN :slight_smile: Odwiedzin bylo najwiecej z całego forum :stuck_out_tongue:


(x-awier) #10

TheRamzes może i prawda, ale kto nie chce czytać Regulaminu to na pewno nie przeczyta...

Luknie na pierwsze zdanie i już klika przycisk wstecz :roll:


(aju) #11

Są sposoby aby wymusić na niektóych przeczytanie owego regulaminu 8)

A jak nie chce się przeczytać i stosować to :papa2: :smiley:


(Milicja) #12

Jeśli regulamin obejmuje każdego forumowicza to też powinien odnosić się do modów.. Np. pisząc cokolwiek dwuznacznego czy też jakąś drobną aluzję - czego nie pojmie (bądz pojmie opacznie) któryś mod zaraz otrzymuję ostrzeżenie od zainteresowanego... Natomiast jeśli takie samo zdanie skieruję do zwykłego, szarego usera to przechodzi to bez echa...


(sdar) #13

Jest tak, ponieważ "szary user", który zna regulamin wie, że nie należy wdawać się w zbędną dyskusję i nie ma narzędzi aby wyegzekwować przestrzeganie regulaminu w takich przypadkach.Moderatorzy takie narzędzia mają i je stosują. Masz jednak rację, że nie powinno przechodzić to "bez echa" . Obiecuję więc poprawę i reagowanie na Twoje "dwuznaczne" posty skierowane również do "szarych userów" ;]


(Milicja) #14

Istnieją pojęcia sporne jak np - "bezpośrednio" .. Kiedyś.. a była to godzina nocna zatrzymał mnie patrol za bzdetę pod tytułem prędkość(na dwupasmówce) i rozmawiając w naczepie wtrąciłem taką dygresję iż - Panów zajęcie przypomina mi zawód prostytutek.. Też jak one pracujecie po nocach... Jeden z nich trochę się zaślinił.. i to wszystko.. Dlatego słowa dwuznaczne kojarzą się jak wierszyk, każdemu inaczej.. a nikt z was modów nie jest na tyle lotnym czy przenikliwym by odczytać prawdziwe intencje autora.. Ostatnio napisałem życzenia dla administracji i wywalono mego posta - oczywiście z przyzwyczajenia...


(sdar) #15

Milicja - Mimo szczerej życzliwości dla wszystkich userów na forum, nie widzę sensu wdawania się z Tobą w omawianie Twoich nocnych przygód na drodze.

A co do tego:

to może przenieś się na forum z bardziej "lotnymi" moderatorami i userami. Po co masz się męczyć.

Temat dotyczy przestrzegania regulaminu tak więc regulaminowo ostrzegam, że kolejne OTy będą kasowane.


(Milicja) #16

Mam pytanie - Czy jeśli napiszę na temat żydów , pedofilów, nekrofilów, zoofilów, lesbijek, eunuchów , komunistów, pedałów, masonów, cinkciarzy lub dresiarzy w złym kontekscie - a ktoś kto to czyta należał bądz utożsamia się z tą grupą... to czy będzie to złamaniem regulaminu??.. Wydaje mi się , iż jest wolność słowa.. a to forum składa się przecież z userów w większości.. którzy mają jakieś tam poglądy...


(Myszonus) #17

Wszystko sprowadza się do tego CO napisze ne temat danych nacji, grup społecznych, organizacji etc.

Inna sprawa jak napiszesz, że np. ludzie o odmiennej orientacji to ... :x , a inna jak, że osobiście nie tolerujesz takich zachowań. Jeszcze inna sprawa co kogo obchodzą Twoje poglądy w kwestiach społecznych na forum komputerowym. ? :hmmm:


(JNJN) #18

A czytałeś to nasz Regulamin w ogóle?

np te podpunkty z Regulaminu Forum:


(JNJN) #19

Ja proponuję, dostosuj się do tego cytatu i Regulaminu Forum i gra.

Koniec Tematu.

OTy - skasowano.


(sdar) #20

A ja wywalam kolejnego. Jeśli masz pytania o przyczyny usunięcia jakiegoś posta to napisz PW do Moderatora, który go usunął.

Kolejny twój "hipotetyczny" OT zakończy się ostrzeżeniem.