Czy kupić Nokię e52?

wszystkie nokie serdecznie polecam , sam użytkuje nokie 5530XM, przyznam że się z nim nie pieściłem, i parę uszkodzeń mechanicznych miałem, oprócz tego telefon wyłączał mi się , gdy ktoś dzwonił, jak nie miałem podłączonych słuchawek. Telefon oddałem do Nokia Care w Warszawie, po tygodniu dostałem praktycznie nowy telefon, naprawili mi nawet wyświetlacz, którego nie zgłaszałem jako uszkodzony,

Więc awaryjnością radzę się nie przejmować, serwisy żadnej marki telefonów nie działają tak jak w Nokii(czyli dobrze). Szere funkcji biznesowych działa optymalnie, w tym telefonie, (korzystałem z niego chwilę), a co do systemu operacyjnego, który wszyscy krytykują w Nokiach, to ja odbieram pozytywnie, głośniki działają lepiej niż u konkurencji, także na słuchawkach dźwięk jest niczego sobie,

Także podsumowując - Telefon Nokia E52, (jak i inne Nokie) to pożądne telefony i polecam je

odebrałem wczoraj moja nokię e52 po naprawie serwisowej - wypadł mu klawisz za chwilę 2 - nakłamałem trochę o głośniczkach

(jeden tylko szumiał) braku ładowania czasami- i w rezultacie ze starego tel pozostała bateria i tylna klapka a reszta jest new. Tel 3 raz w serwisie stał. Mam nadzieje bo nie napiszę że wierze : to koniec problemów z tym usterkowym telefonem?

nokia była pożadna ale 5 lat temu używam tego tel bo się przyzwyczaiłem i jest bardzo wygodny w obsłudze - ale nikomu nie polecę go - żeby potem słyszeć że taki klamot komuś zachwalałem ? o nie

  1. Akumulator

  2. Duży wyświetlacz jak na klasyczny 240x320, czytelny.

  3. Waga

  4. Darmowa nawigacja

  5. Ekran prywatny / biznes.

  6. Ładny design, szczególnie srebrna aluminiowa obudowa.

Pewnie kolega dorzuci drugie tyle a inni koledzy 2x więcej wad.

Ja mogę dorzucić

  1. Zacinanie się po dłuższym użytkowaniu

  2. Aparat (akurat to normalne w serii E5x)

  3. Potrafi gubić zasięg, w mniejszym stopniu niż E50 ale jednak.

Dużo sprzętu jest produkowanych w Chinach w tym część Nokii.

Jeśli koniecznie chcesz mieć Nokię to weź jakiś dotyk 5800, C6, lub coś z S40 - wg mnie najlepszy system i telefon jaki wypuściła Nokia.

gdyby nie ta że to tak ujmę kontuzjogenność to był by super fon

ja nie rozumiem jak można zachwalać telefon z symbianem, już lepsza jest java, ludzie nie ładujcie sie w nokie bo to bagno, grzeją sie, zacinają, wiem bo miałem do czynienia z c6, jedyny wielki plus to darmowa nawigacja ovi maps, jedyny i nic więcej NIE POLECAM

Miałem E52 przez kilka miesięcy i gdyby nie awaryjność to byłby super telefon.

Symbian działa szybko dzięki procesorowi 624MHz.

Kolego klopers33 Troszkę się chyba zagalopowałeś z tym porównaniem Symbiana do Javy. Nie słyszałem, żeby Java była stosowana jako system operacyjny. O ile wiem to jest język programowania.

miniu270582 , niektórzy znafcy niestety wiedzą że są telefony na javie (może na tym czechosłowackim motorze?) oraz bez systemów operacyjnych. Niestety nie znają definicji ww. słów.

Dobre,dobre. A może na tej wyspie JAVA.