Czy kupic xbox 360?

POMUŻCIE BO NIE WIEM CO MAM WYBRAĆ ALBO PS3 ALBO XBOX360 ALBO PSP POMOCY??? =P~

zależy czy chcesz grać też poza chatą. jak tak to PSP jest najlepsze. Xbox 360 ma lepsza grafike troche, ale PS3 ma odt. Bly-ray. Wg mnie PS3 ma troche lepszego pada, ale ten od Xboxa też jest spoko. Powiedz, na jakich cechach by ci zalezalo.

zależy mi na cech żeby był w domu i dobra grafika i dobre pady :stuck_out_tongue:

Kurczę… :slight_smile: Chyba lepiej będzie Ci z PS3 :stuck_out_tongue:

P.S. jaką masz kwotę przeznaczona na konsole?

Pewnie PS3 nie potanieje w najblizszym czasie.Na dzien dzisejszy ja osobiśce kupił bym Xboxa przemawia za tym cena,biblioteka gier.

No to nie PSP, bo to jest taka mała przenośna konsolka. Ale masz jeszcze do wyboru “Nintendo Wii”, grafika nie taka dobra jak w PS3 czy Xbox360, ale są za to takie gry jak Mario, Yoshi, Zelda… itp. a do tego nie pad tylko kontroler podobny do pilota i sterowanie gestami rąk… do tego można dokupić bajery w stylu kontroler w kształcie rakiety do tenisa, deska surfingowa itd.

Wii jest droższe od Xbox’a 360 ale tańsze od PS3.

pzdr.

ryjek10 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Ostatnio grałem w GTA 4 na X360 i grafika niczego sobie a i pad całkiem wygodny.

Poza tym X360 możesz mieć za 700 PLN a PS3 prawie dwa razy tyle.

Ja bym brał X360…

Jak XBOX 360 to tylko ten nowy z CPU Falcon bo ma lepsze chłodzenie i rzadziej występuje błąd RROD.

nowy to jest Jasper :stuck_out_tongue_winking_eye: falcon był przed nim

Czyli wikipedia kłamie. Chodziło mi o ten najnowszy. :smiley: