Czy kupię takiego laptopa - notebooka za 200 zł?

Czy kupię lapotopa - notebooka za 200 zł ?

 

A takie części :

 

NOWY NIE UŻYWANY

512 ram albo 216 ram

dysk twardy z 5 gb przynajmniej

Ghz z 0.5

Karta graficzna ,żeby było coś widać ale nie za mocna

 

Jakby co jak da się ulepszać to potem bym go ulepszył…

 

Proszę o szybką pomoc !

nowego nie kupisz chyba że jakieś mini 7 cali z androidem i klawiaturą ale nie do rozbudowy , za to używanych do wyboru choćby mój:

http://allegro.pl/fujitsu-v8010-1-4-ghz-1-gb-40gb-dwdrw-xp-pro-i4597893050.html

A dodając to jeszcze odbiór WI-FI bo tak to nie ma lipy . Ale Nowego za 200 zł nie kupię aby go potem ulepszyć bo teraz kasy nie mam…

Cześć,

 

Nowego laptopa z takimi parametrami nie kupisz, ponieważ nikt takich słabych urządzeń dziś nie produkuje.

Uzbieraj więcej funduszy i dopiero pomyśl o kupnie sprzętu, notebook to nie komputer stacjonarny - możliwości rozbudowy są mocno ograniczone.

A ok nie kupię notebooka a kompa za 200 zł złożę mam namyśli stacjonarny… ??

Do takich pytań masz oddzielny dział. Wystarczy że ich opisy przeczytasz.

Za 200 zł nie opłaca Ci sie kupować żadnego sprzętu, aby kupic w miare przyzwoitego laptopa musisz szykować 1,500 zl (nowy oczywiscie nie bedzie on przeznaczony do gier) jeżeli chodzi PC to 1300-1500 zł za jednostke centralna musisz szykować no ale ten sprzęt bedzie już przeznaczony i do pracy i do gier. Nie rozumiem po co chcesz kupować szrot za 200 zł… Jezeli nie masz więcej odłożonej gotówki wstrzymaj się i odkładaj ją nie wydawaj gotówki na szrot bo to jest zwykła strata pieniędzy. Jeżeli chodzi Ci o przeglądanie internetu to polecam jakiegoś tabsa za np. 450-500 zl myślę że będziesz z niego zadowolony.

jak trafisz płytę za 50zł na podstawce 775 która obsłuży procesor E6750 za 40zł, do tego zasilacz 30zł, buda najtańsza jakieś 30zł, dysk 80zł i jeszcze ram 30zł

dolicz przesyłki po 10zł za sztuke i masz grubo ponad budżet. 

Zbieraj nadal albo zgłoś się do jakiegoś projektu rządowego :slight_smile: