Czy kupno gry on-line się opłaca?

(Mazzaq) #1

Witam.

Zastanawiam się nad kupnem gry 'Phaos' , wystawionej na allegro .

( http://www.allegro.pl/show_item.php?item=137224316)

Czy na tym można zarobić? Widzę,że zarabia się tam jedynie na smsach, no i pewnie na reklamie.

Czy ktoś z Was próbował sił w czymś takim?

(system) #2

Jeśli nigdy w życiu tego nie robiłeś, nie znasz się na php, marketingu itp., to nie baw się tym, bo nie podołasz.

(Skr3czu) #3

Powiem tak przy takiej grze jest bardzo dużo pracu trzeba różne rzeczy robić i dużo umieć ile możesz dać maksymalnie za grę?

(system) #4

Nie odpowiadaj na to pytanie z przyczyn ekonomicznych. :evil:

(Mazzaq) #5

Myśle ,że taka gra warta jest 500- 1000zł.

(Ickmetan) #6

znasz php, mysql... kup moim zdaniem strata czasu i pieniendzy :stuck_out_tongue:

oł je bejbe sprzedam SCRYPT PHP

<?

echo 'SCRYPT PHP';

?>

ile dasz za moj super mega hiper yoyo scrypt ?

(Akira3179082) #7

Hmm posiadam podobną gre którą pisalem od półowy sam. Wiem, że nie znając sie na php & mysql nawet sie za to nie bierz. Gracze znajde dziesiątki dziur które im dadza jakies profity. Jeśli tego szybko nie zalatasz poleci Ci wszystko znajomosc w/w języków to podstawa przynajmniej na poziomie zaawansowanym. Zresztą wiem, że sama gra nie wystarczy, po pierwsze musisz wykupic serwer dedykowany jeśli chcesz zeby w grze bylo powyzej 40 osob a to koszt okolo 700zł/miech. Zmiana grafiki raz na jakis czas i reszta. Jeśli nie masz przynajmniej 2.5 k zł na start to nawet nie zaczynaj

Ps. Dodam, że gra jest zrobiona tak chaotycznie, że wątpie zeby bylo zapotrzebowanie jest wiele innych i darmowych gier. I tak samo kod jezeli już nie wytrzymuje serwer obciązenia przy kilku(nastu) graczach.

(Skr3czu) #8

Mi się zdaje że ta gre bedzie więcej kosztowała niż 1000zł :slight_smile:

(system) #9

MazAq , od razu widać, że nie jesteś stworzony do zarabiania, gdybyś miał jakikolwiek pomyślunek finansowy, to byś trzymał adres tej aukcji głęboko w szafie, a nie rzucał na jedno z największych for w Polsce. :?

(Skr3czu) #10

on go podał ,aby się spytac czy się opłaca ;p

(system) #11

Nook , ale i tak spalił sprawę, bo podał link do aukcji.

(Skr3czu) #12

ale wątpie żeby ktoś z forum zainteresował się grą ;p

(Mazzaq) #13

No No, gra jest już warta prawie 600 zł :slight_smile:

Widać,że osoby znające sie na tym biznesie, widzą w tym jakiś zysk :slight_smile:

(Skr3czu) #14

Jeżeli masz 1 tysiąc zł to nie mam sensu już licytowac gra zostanie za więcej sprzedana