Czy kupno gry on-line się opłaca?

Witam.

Zastanawiam się nad kupnem gry ‘Phaos’ , wystawionej na allegro .

( http://www.allegro.pl/show_item.php?item=137224316 )

Czy na tym można zarobić? Widzę,że zarabia się tam jedynie na smsach, no i pewnie na reklamie.

Czy ktoś z Was próbował sił w czymś takim?

Jeśli nigdy w życiu tego nie robiłeś, nie znasz się na php, marketingu itp., to nie baw się tym, bo nie podołasz.

Powiem tak przy takiej grze jest bardzo dużo pracu trzeba różne rzeczy robić i dużo umieć ile możesz dać maksymalnie za grę?

Nie odpowiadaj na to pytanie z przyczyn ekonomicznych. :evil:

Myśle ,że taka gra warta jest 500- 1000zł.

znasz php, mysql… kup moim zdaniem strata czasu i pieniendzy :stuck_out_tongue:

oł je bejbe sprzedam SCRYPT PHP

<?

echo 'SCRYPT PHP';

?>

ile dasz za moj super mega hiper yoyo scrypt ?

Hmm posiadam podobną gre którą pisalem od półowy sam. Wiem, że nie znając sie na php & mysql nawet sie za to nie bierz. Gracze znajde dziesiątki dziur które im dadza jakies profity. Jeśli tego szybko nie zalatasz poleci Ci wszystko znajomosc w/w języków to podstawa przynajmniej na poziomie zaawansowanym. Zresztą wiem, że sama gra nie wystarczy, po pierwsze musisz wykupic serwer dedykowany jeśli chcesz zeby w grze bylo powyzej 40 osob a to koszt okolo 700zł/miech. Zmiana grafiki raz na jakis czas i reszta. Jeśli nie masz przynajmniej 2.5 k zł na start to nawet nie zaczynaj

Ps. Dodam, że gra jest zrobiona tak chaotycznie, że wątpie zeby bylo zapotrzebowanie jest wiele innych i darmowych gier. I tak samo kod jezeli już nie wytrzymuje serwer obciązenia przy kilku(nastu) graczach.

Mi się zdaje że ta gre bedzie więcej kosztowała niż 1000zł :slight_smile:

MazAq , od razu widać, że nie jesteś stworzony do zarabiania, gdybyś miał jakikolwiek pomyślunek finansowy, to byś trzymał adres tej aukcji głęboko w szafie, a nie rzucał na jedno z największych for w Polsce. :?

on go podał ,aby się spytac czy się opłaca ;p

Nook , ale i tak spalił sprawę, bo podał link do aukcji.

ale wątpie żeby ktoś z forum zainteresował się grą ;p

No No, gra jest już warta prawie 600 zł :slight_smile:

Widać,że osoby znające sie na tym biznesie, widzą w tym jakiś zysk :slight_smile:

Jeżeli masz 1 tysiąc zł to nie mam sensu już licytowac gra zostanie za więcej sprzedana