Czy kupować filtry do komputera?

 

Bo napisałaś, że obudowa bokiem, który ma otwory będzie “przytulona” do ściany. Jeśli będzie jednak jakiś odstęp to możesz zakładać filtr.

 

Weź pod uwagę to, że filtry sprawdzą się tylko w ptrzypadku obudowy szczelnej gdzie powietrze dostaje się tylko otworami do tego przeznaczonymi.

to są obudowy nieszczelne? myślałam że takich złych się nie produkuje teraz :stuck_out_tongue:

Oczywiście, że są. Chyba większość tanich i niejedna droższa.

Woidzę, że nie zapoznałaś się z tym co inni do Ciebie pisali, przeczytaj:

http://chlodzenie.net/reviews/filtry-przeciwkurzowe-w-obudowach-komputerowych-mity-i-fakty/3/

 

Ano , są nie szczelne, są beznadziejne, …produkują je zazwyczaj dla tych co kupują sprzęt w sieciówkach .

trochę czytałam, tam pisze że niezbędne są filtry z przodu obudowy ale trochę nie rozumiem bo filtry zakłada się tam gdzie są dziurki, a z przodu przecież nie ma dziurek jest całkiem zabudowane

tam … jest napisane ,co do reszty -to zależy od obudowy ,najlepiej będzie jak kupisz nową z filtrami wymiennymi bądź wielorazowego użytku i będzie po problemie.

nie no obudowy z filtrami nie kupię bo te co patrzyłam to wymiarowo nie pasiły do biurka :stuck_out_tongue:

 

“tam … jest napisane” oj czepiasz się a to się ma do tematu jak nic… a profesor Jan Miodek uznaje pisze za formę poprawną :stuck_out_tongue: http://polskamowa.blog.onet.pl/2012/02/07/pisze-czy-jest-napisane/

 

dobra to offtop …

to źle szukałaś , co do wielkości ,wyglądu i zastosowania obudowy dzielimy na:

“Najlepiej by było wymierzyć miejsce pod biurkiem i kupić coś dobrego/solidnego bo z Twoich linków wynika ,że masz bardzo - z naciskiem na słowo bardzo- budżetową  obudowę.” budżetową masz na myśli że drogą tak? ta co planuję kupić to nie z tych najtańszych wprawdzie, najdroższych też jeszcze chyba nie

 

ja dobrze szukałam obudowy pod kątem potrzeby i ta co znalazłam jest najlepsza a że nie ma wbudowanych filtrów to trudno :stuck_out_tongue:

określenie - budżetowy - czyli tani …nie wierzę  w to ,że nie ma dla Ciebie dobrej/solidnej/z filtrami/ nie drogiej obudowy o odpowiednich wymiarach. 

Z mojej strony to już wszystko , zrobisz jak uważasz