Czy kupowac telefon teraz czy przed świętami

Witam. Planuję kupić jakiś telefon za 800-900zł, no max 1000 jak by coś wartościowego bylo
Wypatrzyłem sobie xiaomi redmi note 4, kosztuje w wielu sklepach po 750zł i tak właśnie myślę czy wziać go teraz póki jest okazja czy poczekać i kupić w połowie grudnia?
Czy myślicie że telefony zdrożeją przed świętami?
Może lepiej poczekać i za 1.5 miesiaca pojawi sie coś ciekawszego? Albo potanieją?

Kupuj teraz. Pytanie czego oczekujesz od sprzętu. Niestety producenci oszczędzają albo na podzespołach (Mediatek), albo na obudowie, czy braku NFC/czytnika linii papilarnych, baterii, niższej rozdzielczości ekranu.
W sieci krąży mit, że siajomi lepszy, ale nie jest tak do końca.

xiaomi raczej nie będzie tańszy ponieważ żadna większa sieć nie handluje tymi telefonami w polsce. Co najwyżej możesz liczyć na promocje od januszy na allegro lub bezpośrednio z chin.

Kup teraz i już będziesz mógł cieszyć się dłużej.
Mogą stanieć jak wyjdą nowe Xiaomi pod koniec listopada.

No właśnie teraz jestem za granicą i w Polsce bede dopiero przed świętami, więc jakby miały drożeć to bym kupił teraz i by sobie na mnie czekał 1.5 miesiaca. Skoro tak to może warto poczekać na te nowe Xiaomi i liczyć ze stare potanieją chociaż troche chyba to wątpliwe jak te Y1 i Y1 lite i tak będą miały gorsze parametry?

Redmi 5 i 5 Plus

1 polubienie

Kup w czarny piątek, 24 listopada

Teraz do 11.11 Chiński dzień kawalera dużo sklepów jak np gearbest ma specjalne promocje i obniżki, nie mówiąc już o losowaniach telefonów itd. Znajdziesz je np tutaj https://www.kimovil.com/pl/kupony-sklepy/gearbest-pl?unlk=cval5rn
Swoją drogą kimovil też losuje tego dnia trzy telefony między tymi co wezmą udział poprzez ich fejsa.

Akurat wolałbym coś raczej w Polsce, pewniej z gwarancją, nie trzeba czekać na paczkę no i bezpieczniej

Jeśli chodzi o polską dystrybucję Xiaomi sferis i proilne mają bardzo dobre ceny. W tym przypadku smartfony na pewno nie zdrożeją przed świętami, ale nie spodziewałbym się też większej obniżki gdyż sklepy wiąże cena zakupowa.