Czy kupowac w7 na mój sprzęt

Witam. Zastanawiam się czy opłaca mi sie kupic w7 pod mój komputer. Jeśli tak to powiedzcie jaką wersje home (32-64)

Mój komputer:

Procesor Athlon X2 250 3.0 GHz

grafika Radeon Hd 4850 512mb/256 bit ddr3

I 2 gb ramu w dual

Aha jeszcze jedno, niedawno zmieniałem sprzęt i mam od tego czasu maleńki problem z myszką. Chodzi o to że po wyłaczeniu komputera i tak sie świeci, co z tym zrobić ?

Mam to samo,odłączać zasilanie wyłącznikiem z tyłu komputera,nie tylko z przodu - dopiero wyciąganie wtyczki z kontaktu daje faktyczne odłączenie,zwykłe wyłączanie z przodu przełącza komputer w tryb czuwania,ewentualnie zobacz w BIOSie,a co do Win 7 powinien chodzić,sprawdż resztę sprzętu i programów pod kątem kompatybilności

Jeśli nie będziesz wkładać więcej RAM niż 4 gb to wystarczy Ci x86 (32 bity). Windows 7 spokojnie “poleci” na tej konfiguracji.

Windows Spokojnie poleci;p jeżeli nie będzie różnicy cenowej to kup 64bit… Nigdy nic nie wiadomo a ramy zawsze można dołożyć…

A co do myszki to już się z tym spotkałem… Niektóre modele po prostu tak mają;/ i trzeba kompa odłączyć od zasilania/albo myszkę;/

Świeci, bo po prostu złącza USB są zasilane. Kiedy komputer jest w trybie czuwania, to poruszenie myszką uruchomi go. Analogicznie można ładować różne rzeczy ze złącza.

To świecenie w niczym nie przeszkadza, pobór energii jest minimalny, a dioda w myszce wyświeci się po kilkunastu latach, czyli szybciej myszka wyłysieje lub z innych względów będzie wymieniona.

Aha, jeśli masz XP lub Vistę to możesz kupić uaktualnienie do siódemki, jest po 199zł w Carefur’rze.