Czy Kurier pocztex przyjedzie dziś?


(Zaroweczka2000) #1

Czy przesyłka przyjdzie jeszcze dziś ????nadanie przesyłki:2015-08-06 20:51. Proszę o szybką odpowieć. :help:


#2

Tak, najlepiej zadać pytanie na jakimś losowym forum i czekać na odpowiedź z założonymi rękami niż samemu się trochę wysilić.

http://www.pocztex.pl/

https://www.pocztex.pl/kontakt/


(fiesta) #3

Szklanej kuli spytaj, albo lepiej  sprawdź tutaj:

 

http://www.pocztex.pl/sledzenie-przesylek/


(Zaroweczka2000) #4

Sprawdziłem w śledzeniu przesyłek


(Semtex) #5

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” itp. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.


(lordjahu) #6

 

I chwała. Już wszystko wiesz. 


(bachus) #7

 

 

" Czy Kurier pocztex przyjedzie dziś? Czy przesyłka przyjdzie jeszcze dziś? " - dodać kilka bitów i będzie hit lata 2015. RMF i RadioZET będą grały co 3 godziny.


#8

Nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Nawet sam Pocztex. Ja kilka miesięcy temu zamówiłem coś w środę, wysłano to do mnie w czwartek. Miało dojść we wtorek w następnym tygodniu. W poniedziałek była Wielkanoc. Zadzwoniłem do Pocztexu w piątek o 16-17 i tam mi powiedzieli, że będzie we wtorek. Po tym telefonie zadzwonił do mnie kurier, że stoi pod domem.


(Piotrek2255) #9

Jezu ale kombinujecie. Nadanie o godz. 20 czyli liczy się dnia następnego o 6. Dzień nadania + 3dni transportowe(lub 24/48 w zależności od paczki). Przyjedzie w poniedziałek, bo w weekend będzie się szlajać po WERach :wink: