Czy laptopy stanieją jeszcze w tym roku (2020)?

O dawna sprawdzam ten model i że program zainstalowany przez wydawca ma możliwości włączenia undervolting i że temp mocno spada ale niewiem jak z wydajnością…

A co sądzicie w ogóle o undervolting przy takich laptopach bo tak naprawdę każdy laptop ma opcje undervolting…

Drugi model który mam na oku to ten z względu ceny :

Nawet wersja z 2TB HDD jest dość tania ale HDD mnie nie przekonuje :
https://www.x-kom.pl/p/492773-notebook-laptop-15-6-asus-tuf-gaming-fx505du-r7-3750h-32gb-512-2tb-win10.html

Jeszcze ten :

Ten model ma wg mnie dyskwalifikującą go wadę. Palcuje się potwornie. Można się wręcz poczuć nieswojo, na granicy wymiotów przez to. Pooglądaj w jakimś mocno uczęszczanym markecie pod koniec dnia.

Co do temperatur. Prawie wszystkie gamingowe laptopy mają wysokie temperatury i szumią tak, że aby komfortowo, grać trzeba używać słuchawek.

No słyszałem ze ten model Lenovo się wygina i dość mocno brudzi, ASUS podobno jest dobry i ma niską cenę, najbardziej mi chodzi o chłodzenie…

Proponuje MSI (bo sam mam) Nie grzeją się bo to ją lapki tylko go gier. Wady : klawiatura na podwietlanie czerwone, dziwny układ - kreska na spacją, na obudowie i ekranie przy włączaniu jest smok!(czerwony)

Zobacz kadłubki :slight_smile: np. TEN.

Zobaczę jak będzie z budżetem wybiorę coś z tych 3 a może znajdę coś lepszego, ASUS ma na razie najlepszą cenę ale nie wiem jak z tym Procesorem Ryzen’em podobno nie jest zły…