Czy LG udziela gwarancji na bad pixele?

Witam. Niedawno zakupiłem monitor LG W2443T w sklepie Media Markt i dziś zauważyłem na nim bad pixel, po czym zacząłem się martwić, czy LG udziela gwarancji na bad pixele. W internecie wyczytałem, że tak i gwarancja taka trwa 30 dni, jednak nie mam wypełnionej karty gwarancyjnej, posiadam jedynie paragon fiskalny, czy nie sprawiłoby to kłopotów?

idz do sklepu i muszą Ci ja uznać masz gwarancję rozruchową na niego 30 dni jeżeli wykryjesz jakieś wady wymienić muszą bez gadania ja kupiłem swój w sklepie komputerowym i tak mi gadali

Aha, świetnie. Tylko co z tą trzyletnią gwarancją, jeśli nie mam wypełnionej karty gwarancyjnej?

kijek , po pierwsze, to zależy od specyfikacji technicznej matrycy - tz. ile, jakich, gdzie, etc. się te bad piksele znajdują/wyświetlają. Zadaj to pytanie serwisowi.

Aktualnie trwa promocja

http://www.lg.com/pl/support/faqs/support-faq.jsp

Musisz mieć podbitą gwarancję, dowód zakupu. Warto też zarejestrować produkt, niesie to ze sobą dodatkowe profity. Wszystkie niezbędne informacje powinieneś mieć podane w tekście - warunki gwarancji.

Przy LG już przy 1 Bad Pixelu możesz iść żeby ci wymienili - oczywiście w ciągu 30 dni od zakupu jeżeli się to zdarzy :wink:

Dokładnie tak, tylko nie do sklepu w którym kupiłeś, tylko powinieneś skontaktować się z infolinią LG i tam dokładnie powiedzą Ci co masz zrobić.