Czy lubicie i wieżycie w łancuszki szczęścia itp.na gg

który, od czasu ktoś przesyła ci na komunikator,i masz np;do 8 ludzi odesłać to bo będziesz miał/a nieszczeście jak nieodeślesz!Co wy na to,wieżycie w to?kto to przysyła :o dziś mi coś takiego /tzn mojej lasce/przysłano ot screen712af2552b4ab259.jpg

Wiesz … .takie łańcuszki nie prowadzą do szczęścia itd ;]

Jest to tylko coś wymyślonego, by trafiło spowrotem do nadawcy oraz by spamować :expressionless:

NIE rozsyłaj ich :slight_smile:

Ja osobiście już kilka osób zablokowałem i wyleczyłem ich z tego ;]

-też tak myśle :smiley:

nom o to chodzi właśnie tym co to rozsyłaja,a mi sie nawet niemyśli i niemam w głowie żeby się w to bawić :wink:

Nienawidze tego śmiecia, ludzie po cholere to rozsyłacie?

Wszsytkim radzę lekturę http://www.lancuszki.avx.pl

DOBRA LEKTURA,polecam tym którzy myślą … :evil:

ale raczej tu na tym forum niema nikogo co rozsyła :wink:

ja daje każdemu bloka na gg jeśli wyśle mi łańcuszek ;]

każdemu bez wyjątku :stuck_out_tongue:

dasz kilku osobą i się wyleczą z tego :stuck_out_tongue:

w jaki sposób się daje :oops:

alfa78 ppm na użytkowniku i zablokuj…

a odnośnie łańcuszków (bleeee…) to bez nich na Świecie byłoby znacznie lepiej :stuck_out_tongue:

Łańcuszki dadzą Ci szczęście :mrgreen:

A co jakby nie było gg, u mnie kilka osób to wysyła zwłaszcza jedna dobra qumpela ale Jej nie zablokuje. Jak widze że jakiś łańcuszek to nie czytam tego po prostu.

a najlepszy jest tekst:

Nie wiem czy się śmiać z tego czy płakać, ale niektórzy naprawdę myślą, że jakiś filmik się pojawi :hahaha: to przeczy zasadom logiki :mrgreen:

A ja pożyczyłem od znajomego (ujawnie go kiedy będzię chciał, ewetualnie usunę ten post) regulamin :smiley:

A to jeden punkt z tego regulaminu :mrgreen:

ŁAŃCUSZKI. Punkt niezwykle ważny, jeżeli nie najważniejszy. Nie toleruję żadnych, ale to

ŻADNYCH tasiemców o albańskich wirusach, żydowskich terrorystach, komórkowych hakerach,

umierających dzieciakach, czy nieprawdziwych testach na szczęście (oczywiście zaliczają się to tego również

LINKI o podobnej tematyce). Przesłanie mi takiej wiadomości jest równoznaczne z totalnym brakiem

szacunku do mojej osoby (patrz pkt. nr 4). Nie bądźmy bezmózgowcami i nie posyłajmy nikomu tych bzdur!

Jeżeli jednak masz siano zamiast mózgu i wyślesz do mnie taką wiadomość, oznacza to, że jesteś

bezmyślnym osobnikiem, który dał się zrobić w konia przez innego barana, żerującego na naiwności takich

naiwniaków jak Ty. Masz zamiar wysłać łańcuszek - nie pisz.

Mam takiego kumpla co mi wysyła cholernie dużo tego śmiecia

co co to jest to ppm?jak sie to blokuje jestem :oops:

ppm=prawy przycisk myszy

Oczywistym faktem jest, że łańcuszki przesyłane przez gg dają szczęście. Ci, którzy twierdzą inaczej, po prostu nie chcą radości innych.

Tak jest. Po tym jak blokowałem każdego za łańcuszki to nikt mi ich nie wysyła.

http://www.zanim.napiszesz.prv.pl

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ja jesli widze, ze w wiadomosci dostaje lancuszek to.

-nieczytam go

-kasuje zawartosc okno rozmowy (taka gumka nadole obok “zamknij” :slight_smile: )

-wysylam ta strone --> http://www.nielancuszkom.prv.pl

pierdoły dla ćwoków. Czasem mnie wnerwia, że kolega 22 letni wysyła takie łańcuszki. Ćwok głupi

Kocham!

Głęboka wiara czyni je jeszcze silniejszymi… głupotami.

Według mnie, to jest poprostu zabawa dla małych dzieci.

Ale taki miły łańcuszek na Dzień Chłopaka mi nie przeszkodzi za bardzo. :wink:

jeśli nic nie masz do roboty. :wink: