Czy macie coś do ukrycia przed windows 10?

Cześć 

pytanie troche ironiczne , no ale czy macie coś tak tajnego do ukrycia , czy jesteście rządowymi “szychami” i z tego powodu ""inwigilacja windowsa 10 tak bardzo was drażni.  I na czym w/g was ta inwigilacja polega , czy na przeczytanym artykule w necie czy na własnych doswiadczeniach. 

Pracuję nad tajnym projektem dotyczącym dziobaków, nie chciałbym aby ktoś mi się włamał i ukradł efekty wielu lat pracy

 

A tak całkiem poważnie, nie przeszkadza mi to

@Giiixxxx6 znam ten projekt też kiedyś proponowano mi rozwijanie tego tematu , no ale moja wiedza  była zbyt słaba.  :)

Moim zdaniem ludzie się spinają, bo tak naprawdę nie wiadomo jakie informacje pobiera Microsoft. Taka spina może być spowodowana tym, że 95% użytkowników ma piracki software i mają ciepło w gaciach, że sięgną ich konsekwencje. Jest też inny typ ludzi, którzy po prostu nie chcą, żeby ktoś ich “szpiegował”, nie życzą sobie tego i ch*j, więc radośnie wklepują w szanującym prywatność Google pytania o zablokowanie telemetrii w Windowsie w międzyczasie wylewając swoje żale na różnych forach.

@Giiixxxx6 niestety, Twój projekt pojawił się dziś u mnie w Windows Update, widzę że odwaliłeś kawał dobrej roboty.

Skoro temat jest na luzie to przenoszę do odpowiedniego działu.