Czy mając licencje na grę moża korzystać z pirata?

witam,

mam CS1.6 na steamie jednak po ostatniej aktualizacji steama i cs spadły mi w grze fpsy z 60 na 45.

a więc jak mam legalną wersję to nonsteama mogę chyba ściągnąć? przecież producent nie poniesie strat.

No tą sytuacje można by było tak zobrazować.

Kupujesz gre ale płyta ulega wypadkowi i jest nie czytelna, z racji iż masz prawo do posiadania nie ograniczonej ilości kopii zapasowej możesz pobrać z internetu jej obraz a później nagrać i zainstalować z kluczem przez ciebie zakupionym :slight_smile:

tutaj nie ma akurat cdkeya, grę kupowałem bezpośrednio na stornie steama więc jest powiązana na stałe z moim kontem.

a przy nonstemie nie wpisuje się kodu, ściąga się instalkę, instaluje i gra.

Jak na moje cs 1.6 jest dystrybuowany przez steam używanie gry poza steamem narusza licencje :slight_smile:

Non-steam niestety, ale odpada. Gdybyś miał grę, która działa z płytą, a używałbyś obrazu płyty, który sobie z niej zrobiłeś, nie byłoby problemu (oficjalnie także użycie cracka no-cd/dvd też jest nielegalne, podobnie jak mini-image płyty), lub po prostu przegranej płyty oryginalnej.

Podaj konfigurację sprzętową i swój config (bez bindowanych klawiszy), może da się coś tam zoptymalizować.

6 letni Asus 15.4` T5720 2.0GHz, 4GB DDR2 667MHz dostępne tylko 3GB ponieważ Win8 32bit, Geforce 8400MG 128MB.

ogólnie to na Viście na najnowszych sterach, miałem 100fps kiedy u panelu Nvidia miałem wyłączona synchronizacje pionową (przy smoke miałem 30fps)

na Win8 działają tylko oryginalne stery z płyty do lapka przed 6 lat i osiągam tylko 60fps a po tej aktualizacji 45fps.

nierozwiązany temat:

windows-ekran-sie-wylacza-awaria-sterownika-t516762.html

myślę że jak by poszły najnowsze stery bo było by ok ale niestety :frowning:

http://www.nvidia.pl/object/notebook-win8-win7-winvista-314.07-whql-driver-pl.html

Próbowałeś dokładnie tych sterowników ? :slight_smile: