Czy mam aktualizować Androida w tej sytuacji?

Kupiłem niedawno HTC Desire Z.

Widzę na górnym pasku zgłoszenie że jest gotowa aktualizacja systemu i czeka na moje dotknięcie aby się instalować.

Mam wersję systemu 2.2.1.

Czyżby już była nowsza i jest to bezpieczne czy instaluję na swoją odpowiedzialność?

Aktualizacja jak aktualizacja - instaluj i się nie przejmuj u mnie wszystko poszło (Samsung Nexus S, obecnie Android 2.3.4) :slight_smile:

Czy są jakieś istotne (widoczne, odczuwalne) zmiany i czy telefon działa jak działał czy jednak nie?

Przyspieszył, spowolnił?

Właśnie zarejestrowałem się na forum androida i włos mi się zjeżył na głowie.

Generalnie klną na tą nową aktualizację bo jakoś nie służy ona aparatom HTC Desire Z.

Jest wiele upierdliwych błędów i czekają na łatkę od HTC.

Może i Samsung dobrze przyjął tą aktualizację ale jak widać dla HTC nie jest ona aż tak dobra czy raczej bardziej zła.

Nie jestem w stanie ci odpowiedzieć bo mój telefon miał od razu wgranego Androida 2.3, aktualizowałem po prostu do 2.3.4 ale na pewno z Andkiem 2.3 przychodzi nowa klawiatura, wg. większości internetu znacznie bardziej ogarnięta od starej.

Chyba z aktualizacjami jest tak że poprawiając jedne funkcje spartolą inne.

Inna sprawa że możliwe iż dana aktualizacja będzie korzystna dla jednych telefonów a nie za bardzo dla innych firm.

Użytkownicy HTC są niezadowoleni z tej aktualizacji więc się wstrzymam.

Zastawiam się tylko - jak usunąć to zawiadomienie, bo udało mi się usunąć wszystkie zawiadomienia a to o aktualizacji się nie usunęło.

Nie da rady nie usuniesz tego :confused: A przynajmniej nie bez jailbreaku.

No to mnie pocieszyłeś. :wink: