Czy mam dobrą płytę główną

Mam problem kupiłem sobie kartę graficzną 8800 gt Alpha dog ,do tego zasilacz 500w chiftec kiedy podłączyłem to wszystko nie mam obrazu wszystko chodzi jak należy karta zasilacz wszystkie wentylatory.Czy może to być wina płyty głównej a jest to cieniutkie msi 7200.Proszę o pomoc. Tomex

Jakoś nie mogę znaleźc specyfikacji tej płyty. Sprawdz nazwe plyty Everestem i podaj mi ja :wink:

msi 7255

zresetuj ustawienia bios (zworką lub baterią). Pamiętaj o podłączeniu dodatkowego zasilania do karty graficznej. napisz co piszczy płyta przy włączaniu i producenta bios

dałem tą kartę koledze do sprawdzenia ,ale wczoraj mój kolega przyniósł swój komputer u niego ładował się system ale wyskakiwał jakiś błąd przy ładowaniu się systemu wyskakiwało mnóstwo kropek i przecinków wentylator na karcie sie kręcił mam nadzieje że karta nie jest spalona.

A zasilanie podlaczyles do karty?

oczywiście mam chiftec 500 watt

…mówimy o tym samym? chodzi o to dodatkowe zasilanie do karty graficznej 6-pin, które znajduje się z boku karty

…a jak uruchomiliście wczoraj juz ten sprzet to jak zachowywał sie pod systemem/grami?

jak już mówiłem komp nie chciał wystartować a wszystko było dobrze podłączony i teraz nie wiem czy mam płytę główną do bani czy karta grafiki jest zepsuta