Czy mam dobrego kompa

Procesor: AMD Athlon XP 2400+ 2,0GHZ,

Płyta główna: Shuttle AK32 V.2.1

Pamięć: Kingston DDR 512MB PC2100 CL2(Nowa, pół tygodnia),

Dysk: Samsung SpinPoint P80S 160GB 8MB Ata/133(nowy, (pół tygodnia),

Karta grafikiRadeon 9600 PRO 256MB 128Bit(Nowa, 2 miesiące),

Napędy optyczne: LiteON SHW-16H5S(Nowy 5 misięcy), LG DVD-Rom, stacja dyskietek

Zasilacz: Gembird 400W(Nowy, 3 miesiące)

Wentylator: Cooler Master pod Socket A

Karta sieciowa: Realtek RTL 8180

6 wejść USB

Ja na twoim miejscu dokupiłbym 512 MB Ramu i zmnienił kartę graficzną :slight_smile: Wtedy komputer wg mnie byłby dobry. (Choć teraz zły też nie jest)

E tam - jest super - chyba że do gier albo na WinVista to możesz dokupić.

ale po co grafe jak mi taka wystarcza, a poza tym Vista chodziła mi dobrze, i NFS:MW mogę grać na maxymalnych ustawieniach

a ile bym za niego dostał ze sterownikami i Win XP Home PL Wersja 2002

Pytałeś czy masz dobrego kompa, powiedziałem że dla mnie byłby on dobry gdybyś kupił lepszą kartę graficzną i ram. Skoro Ci taki komputer wystarcza to po co pytasz czy jest on dobry ? Jeden Ci powie że komputer jest świetny a drugi że to jest badziew w porównaniu z tym co jest dostępne na rynku. Pozdrawiam.

Chyba że ma do czynienia z badziewami sprzed 5 lat. - To powie że super. Albo ma kase na Merca klasy S to niech se opływa w nadmiarach.

Czy dobry, niewiem. Ale na większość nowych gier ci pujdzie, lecz nie z wszystkimi bajerami.

A ile bym za niego dostał ze sterownikami i Win XP Home PL Wersja 2002

Gimbo Czytaj dokładnie, powiedziałem że drugi powie że to badziew w porównaniu z tym co jest dostępne na rynku. Dla mnie ten komputer nie jest aż tak dobry, ja napewno bym go nie kupił. Mrockt Zajrzyj na allegro i zobacz ceny poszczególnych części a potem sobie zsumuj-będziesz mniej więcej wiedział ile za niego byś dostał.

No nie wiedziałem, że on chce go sprzedać - tak to badziew - 3 lata temu kupiłem lepszy.

Poszukaj cen danych części na allegro. Ale cudów się nie spodziewaj :slight_smile:

To ciekaw jestem jakiego kupiłeś i za ile(pewnie z FX’em) jak nie było wtedy nagrywarek z LightScribeWykrzyknik! Czemu sądzisz, że to badziew skoro a mój trzy lata temu kosztował 3600,- z monitorem, Win XP Home PL Wersja 2002, dysk 60GB samsunga i 256MB ram DDR, ale z GF 4 MX 440, co w porównaniu do tej, którą teraz mam to badziew! !!