Czy mam nagrywarkę w laptopie?

Hej,

A co z odpowiedziami na powyższe pytania??

Ciekawy błąd, który powinien błędem nie być - w końcu skoro mamy 0 plików błędnych, to chyba kompilacja jest nagrana dobrze… ?? :confused:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Nic nie zadziałało w programie Starburn.Płyta niby jest pusta,nie wiem jak to wytłumaczyć-wchodzę w Komputer->Stacja Dysków DVD RW (F:) i momentalnie się zawiesza i muszę wyciągnąć płytę…Nie mam możliwości sprawdzenia tego na innym komputerze.

Hej,

Oznacza to, że albo w ogóle laser nie wypala płyt, albo wypala tylko i wyłącznie sam ich początek. Tak czy inaczej każdy z tych przypadków wskazuje na uszkodzenie optyki nagrywarki, co oczywiście klasyfikuje się raczej do jej wymiany. Jeśli laptop jest na gwarancji, to polecam z niej skorzystać.

A czy ten sam problem występuje w przypadku płyt DVD??

Pozdrawiam,

Dimatheus

Hm…Jest na gwarancji tylko jak im dam to znowu 2 miesiace nie ujrzę laptopa na oczy.Tak jak było ostatnio…

Płyt DVD jeszcze nie nagrywałam.

Hej,

To proponowałbym spróbować… Przynajmniej będziemy mieć pewność, że nagrywarka na dobre umarła. A powiedz mi, jak jest z odczytem płyt - czy napęd na problemy z odczytywaniem jakichkolwiek nośników??

Cóż, na to niestety niewiele poradzisz. A co poprzednio stało się laptopowi?? Też problemy z nagrywarką??

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dobrze-spróbuje nagrać jakiś film.Z odczytywaniem płyt nie mam w ogóle problemów.Ostatnim razem miałam problemy z ładowarką.Stwierdzili,że to od laptopa i niby coś zrobili(czekałam miesiąc).Przyszłam do domu,włączyłam laptopa i ładowarkę i znowu to samo(nie ładowała).Okazało się,że nic nie zrobili,więc jeszcze raz do naprawy i znowu po miesiącu otrzymałam laptopa,ale już z nową ładowarką.

Hej,

OK, to poczekam na rezultaty… Ewentualnie - po moim małym olśnieniu - spróbuj nagrać płytę CD za pomocą zintegrowanego w system programu. Dokładne instrukcje znajdziesz w w demonstracji Nagrywanie płyt CD/DVD.

Ach te serwisy… Czasami po prostu szkoda słów… :frowning:

Pozdrawiam,

Dimatheus