Czy mam uaktualnic BIOS?

Witam. Mam pytanie, które jest zawarte w temacie postu. Program Everest pokazuje mi to

Mam też jeszcze jedno pytanie: w jaki sposób mam uaktualnić BIOS i czy jest to konieczne :?:

potrafisz czytać ze zrozumieniem ??

masz jakieś kłopoty ze sprzętem ?

coś nie działa prawidłowo ?

zakładam że wszystko jest ok więc nie masz potrzeby zmiany bios !

Potrafię czytać ze zrozumieniem, chciałem się tylko upewnić. Dzięki za odpowiedź.

jesli nei potrzebujesz auktualniac biosa to tego nie rob mozesz zespuc sobie plyte glowna i wtedy pamiec rom do wymiany albo plyta główna:)

ech ludziki,

Wnb co to za płyta główna.

uaktualnienie biosu nie jest taka straszna zecza, i ja tam nie wiem jak mozna zepsuc płyte przy tym. robi sie kopie zapasowa aktualnego jak cos pojdzie nie tak wgrywa ja i hula. nowe plyty uaktualniaja bios spod wina nic nie trzeba umiec. w niektórych modelach asusa uaktualneinie spod wina powoduje wadliwa prace kompa, ale wtedy wgrywa sie backup

Ech ludziku,

:x

Tutaj obowiązuje jedna zasada, jeżeli wszystko działa jak należy nie ma potrzeby aktualizacji.

Czyli przeczysz sam sobie.

I ludziku jak dołączyłes przedwczoraj do forumowej społeczności wcale nie musisz pokazywać że zjadłeś wszystkie rozumy

Jeśli ktoś ma inne zdanie to nie znaczy że zjadł wszystkie rozumy, a to kiedy dołączyłem nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami w możliwości wyrażenia własnego zdania.

uważam że aktualizacja biosu nie jest taka straszna i przy dzisiejszym jej procesie nie wiąże się z jakimiś tragicznymi konsekwencjami. Aktualizowałem niejeden bios jeszcze kiedy nie było do tego programów. A bios jak sterowniki, w nowszych wersja wprowadza się poprawki i raz na dwa lata można sobie go zaktualizować, szczególnie że dziś nie potrzeba do tego żadnej wiedzy (programy same pobierają odpowiednia werjse biosu z neta i go aktualizują).

A teraz w kwestii przeczenia samemu sobie. Zalecam czytać ze zrozumieniem. Napisałem że raczej nie zepsuje sobie płyty głównej. I w tych modelach Asusa o których pisałem nie następuje zepsucie płyty głównej. Efektem aktualizacji jest mułowata praca komputera, aczkolwiek nie wiąże się to z uszkodzeniem jakiegokolwiek elementu. Sytuacje można naprawić wczytując z dołączonego do płyty cd kopie zapasową, lub robiąc aktualizacje spod dosa.