Czy mam wejśćie pci express w płycie głownej

(Kitek 11) #1

Mam pytanie chciałbym kupić o to taką kartę http://www.allegro.pl/show_item.php?item=753145011 , Mam płytę główną Asus M3N78-AM i nie wiem czy moja płyta posiada wejscie PCI express bo ta karta ktora chce kupic posiada wejscie pci expres do plyty glownej prosze o pomoc czy ta karta bedzie odpowiednia i bedzie pasowac do mojej plyty glownej pozdrawiam

(Sp Adrian) #2

Witam, owszem masz na płycie złącze PCI-Express x16. Masz również zintegrowaną kartę graficzną lepszą od tej którą chcesz kupić. Wydaje mi się, że to niepotrzebne wydawanie pieniędzy. Ale zrobisz co zechcesz. Pozdrawiam

(slawex1983) #3

Jest strasznie tandetna. Nie dałbym 10 zł. Tylko kilka shaderów.

tei , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Kitek 11) #5

Mam prośbe powiecie mi jak właczyć moją zintegrowaną karte graficzną w płycie głownej bo moja juz nie zintegrowana karta graficzna GeForce 7300 GT sie psuje ... .. pls ;] bede bardzo wdzieczny i postawie pol litra xD

(Technik Elektro) #6

co to znaczy, że się psuje ?? komputer nie odpala ?? zasadniczo jak wsadzisz/wyjmiesz kartę w/ze slotu pcie i podłączysz do niej kabel powinno ruszyć z buta, spróbuj zresetować ustawienia cmos (bios).

(Cedar) #7

Może wystarczyć wypięcie karty z komputera, podłączenie monitora do gniazda grafiki zintegrowanej, które masz z tyłu komputera i zainstalowanie odpowiednich/aktualnych sterowników.

(Kitek 11) #8

Dzięki !!