Czy mam wejśćie pci express w płycie głownej

Mam pytanie chciałbym kupić o to taką kartę http://www.allegro.pl/show_item.php?item=753145011 , Mam płytę główną Asus M3N78-AM i nie wiem czy moja płyta posiada wejscie PCI express bo ta karta ktora chce kupic posiada wejscie pci expres do plyty glownej prosze o pomoc czy ta karta bedzie odpowiednia i bedzie pasowac do mojej plyty glownej pozdrawiam

Witam, owszem masz na płycie złącze PCI-Express x16. Masz również zintegrowaną kartę graficzną lepszą od tej którą chcesz kupić. Wydaje mi się, że to niepotrzebne wydawanie pieniędzy. Ale zrobisz co zechcesz. Pozdrawiam

Jest strasznie tandetna. Nie dałbym 10 zł. Tylko kilka shaderów.

tei , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Mam prośbe powiecie mi jak właczyć moją zintegrowaną karte graficzną w płycie głownej bo moja juz nie zintegrowana karta graficzna GeForce 7300 GT sie psuje … … pls ;] bede bardzo wdzieczny i postawie pol litra xD

co to znaczy, że się psuje ?? komputer nie odpala ?? zasadniczo jak wsadzisz/wyjmiesz kartę w/ze slotu pcie i podłączysz do niej kabel powinno ruszyć z buta, spróbuj zresetować ustawienia cmos (bios).

Może wystarczyć wypięcie karty z komputera, podłączenie monitora do gniazda grafiki zintegrowanej, które masz z tyłu komputera i zainstalowanie odpowiednich/aktualnych sterowników.

Dzięki !!