Czy mam zainstalowane wszystkie potrzebne programy?

A spróbuj uruchomić lapka jeszcze raz.Jeśli nie zadziała napisz-pomyślimy. :smiley:

Mam zwykły komputer. Zresetowałam. Później wyłączyłam na 10 min. i nic.

Sorki,za lapka-trzeba chyba będzie zainstalować sterownik jeszcze raz.Ale najpierw sprawdź menedżer urządzeń,czy masz jakieś ostrzeżenia-odnośnie sterowników.I mam rozumieć,że nie masz dźwięku w blaszaku.Masz ASC-uruchom,ustaw tryb zaawansowany,karta narzędzia,poszukaj INFORMACJI O SYSTEMIE.Wyświetli pełne informacje o komputerze,ciebie interesuje INNE URZĄDZENIA.Poszukaj SoundMax-czy jest ok. :slight_smile:

Przywróciłam system. Wróciło do normy.

A jak bym chciała w przyszłości aktualizować SoundMax, to wystarczy pobrać ze strony producenta?

Dodane 14.03.2013 (Cz) 13:42

Przed chwilą zeskanowałam wszystkimi opcjami ASC (wykryło i naprawiło trochę błędów). Teraz znowu znaczek SM jest przekreślony, ale dźwięk działa. Status też jest OK. Tak jak u wszystkich innych urządzeń.

O co chodzi?

Wiesz co-może menedżera SM coś wyłącza.Wyłącz dziada z autostartu-zobaczysz co będzie?Tak naprawdę to nie jest konieczny-byle grało.

Akualizacja sterownika jak najbardziej ze stronki producent. :slight_smile:

Dziś wyskoczyło mi takie coś. Avast jest darmowy.

iy0sa9xoe1b8.jpg

Kliknij Aktywuj tryb próbny.

Odinstalowałam w trybie awaryjnym. Potem na nowo zainstalowałam. Jest ok.

A jeśli pojawia się sprawdzanie spójności dysku D, to o co chodzi? Jeśli będzie ten niebieski ekran za każdym razem, gdy włączam komputer, to co mam zrobić?

Dodane 21.03.2013 (Cz) 19:46

Chciałabym jeszcze przetestować program HD Tune, ale nie wiem jak działa.Czy naprawia błędy, jeśli tak to jak? Czy można tylko dać screen do analizy?

Monika92

opis programu HD Tune

obsługa programu HD Tune

Podaj informacje z HD Tune z zakładki Health i zrób Error Scan bez zaznaczonego Quick Scan.

Poczekaj aż sprawdzi partycje i ewentualnie naprawi błędy.

Uruchom Wiersz poleceń (wejdź do menu Start, w Uruchom wpisz cmd.exe ), wpisz chkdsk d: /f.

HEALTH

jszrx3z6gayp.jpg

ERROR SCAN - wszystko na zielono

W cmd.exe “Czy wymusić dezinstalację tego woluminu?” - wpisać TAK? pytam na wszelki wypadek

Wpisz t i kliknij Enter.

Dodane 22.03.2013 (Pt) 14:53

Masz dwa bad sektory (05), parametr C4 informuje o próbach remapowania sektorów (najprawdopodobniej informuje o dwóch sektorach które zostały uznane za bady).

Parametr 01 informuje o stanie powierzchni talerzy.

Dzięki. I co z tym zrobić?

Dodane 28.03.2013 (Cz) 14:56

A jeśli komputer nagle się zacina, otwarte programy pokazują brak odpowiedzi i trzeba długo czekać (2-4 minut, co zwykle trwa do 10 sekund) na zamknięcie się któregoś lub otwarcie nowego. Co robić?

Dodane 11.04.2013 (Cz) 21:32

Ostatnio LiveStream zacinał mi się co kilka sekund. Czy to była wina nieaktualnej wtyczki Adobe Shockwave Player?