Czy masz w sobie gracza?

Przygotowaliśmy ankietę, za pomocą której chcielibyśmy się dowiedzieć, jak podchodzicie do tematu gier :slight_smile:

W najbliższych miesiącach będziemy mieć dla Was dwie niespodzianki w tym temacie, fajne akcje specjalne jakich daaaaaawno na dobrychprogramach nie było.

Będziemy wdzięczni, jeśli powiedzie nam coś więcej o swoich growych upodobaniach… :pray:

1 polubienie

Obstawiam, że chodzi o jakiś bardziej rozbudowany dział gamingowy. Zaczniecie streamować rozgrywki, recenzować gry itp. Pytanie tylko: czy w dobie tylu streamerów, portali growych, kanałów na YT jest miejsce na kolejny takowy? Jakoś średnio mi się to widzi, zwłaszcza po tym co tutaj czytałem o niektórych grach, sprzęcie itp. Jakoś tak blado to wyglądało. No chyba, że już kogoś do tego werbujecie. Dobreprogramy jakoś mi nie leżą jako serwis o grach itp.

A ponoć odchodziliście od wizji Gier na portalu … Gamikaze poszło … dział gier zubożał (została jedno stonka dobregry).

1 polubienie

Ciągnijcie dalej techniki z kompami za 100-1000zł. Arhn.eu i tvgry.pl nie pobijecie.

Czy oglądasz rozgrywki innych graczy?

to pytanie w ankiecie powinno pozwolić zaznaczyć pierwsze dwie opcje jednocześnie.

Faktycznie krótka ta ankieta…

1.

2.

:laughing: :laughing:

3 polubienia

Ankieta na forum jest osobna, niż na portalu, czy można dwa razy klupać to samo?

Tutaj klikałem cztery stronki ankiety. A na portalu powiadomienie, że ankieta. Znów - dubel, czy bubel?

Taka sama, może nie zbiera jakoś potajemnie nicka użytkownika.

Bardzo dziękujemy wszystkim za wypełnienie ankiety, w kilka dni dostaliśmy ponad 2 tys odpowiedzi, co w przypadku tak długiej ankiety jest świetnym wynikiem.

Tak prezentują się wyniki:

1 polubienie

Ciekawe ile w tym zaczynie jest “prawdziwych” graczy :wink:

2 polubienia

Niektóre obrazki @tomekb mają tak nieczytelne wyrazy, malutkie i zamazane literki, że te zobrazowane statystyki są wyrazem… czego?
MWSnap169
PNG jest OK!

Ankieta jest już zamknięta, przykro mi.

Slajdy można pobrać, wtedy obrazki będą duże i czytelne.

1 polubienie

Podobała mi się ta ankieta. :slight_smile:

Co do obrazków - trochę mniej, bo dużo jest takich w opisach programów. Przykład:


Podstawowa sprawa - grube czcionki w pomniejszonych obrazach - to nieszczególny widok…

Byłem chyba pierwszy Tu na forum, bo od razu, gdy pokazała się ta ankieta - przeszedłem cztery okna ankiety do końca.
Nawet żona pytała mnie, dlaczego nie zaznaczyłem, że gram z innymi.
A bo nie było, że z jedną osobą, czy więcej. A mamy dwa pady w hubie i czasami są wyścigi. To było z 17 lat temu - od Colina na PS. Teraz na emulatorze. Tak żona po wylewie odzyskiwała władzę w dłoniach…
Ja jestem fanem starych gier - nie przekopać do końca życia :wink:

Hej,

Chyba nie do końca - forum przerobiło już obrazki do rozdzielczości 960x580 i nawet po ściągnięciu są niewyraźne, niestety…

Pozdrawiam,
Dimatheus

Aż ciekawe, przecież ostatnio wstawiałem zdjęcie w rozdzielczości z 1456 x 3000 (te stylizowane glitchem na “pisanki” wielkanocne) i pierwszy jest nawet ok (pozostałe dwa zostały rozciągnięte, więc można tam widzieć rozmazane piksele).

Jeśli ktoś nie może odczytać tych grafik, to tutaj jest PDF:
Czy masz w sobie gracza_ Analiza wyników.pdf (575,5 KB)

3 polubienia

Hej,

Super, dzięki! Teraz zdecydowanie lepiej.

Pozdrawiam,
Dimatheus