Czy masz w sobie kierowcę?

Przygotowaliśmy ankietę, za pomocą której chcielibyśmy się dowiedzieć czegoś o Waszych upodobaniach motoryzacyjnych :slight_smile:

Samochody i nowe technologie coraz bardziej się przenikają. Mamy zamiar poważniej podejść do tej tematyki, ale nie na siłę i w sposób, który dla Was będzie interesujący.

Parujecie telefon z samochodem? Korzystacie z aplikacji dla kierowców? Będziemy wdzięczni, jeśli powiedzie nam coś więcej…

1 polubienie

Jeździmy, parujemy, ale czy chcemy o tym czytać na portalu i to w wykonaniu tego autora… :smiley:
Już się zabieram za ankietę :wink:

Mogą być tylko zmieńcie redaktora odpowiedzialnego za te tematy.

Jak koledzy wyżej - tak, ale zmienić redaktora.

BTW. Przeraża mnie ilość elektroniki w obecnych samochodach. Samochód niemal prowadzi się sam, nie dając kierowcy możliwości wyrobienia sobie pewnych zachowań na drodze. Masa ekranów, powiadomień i innych bajerów rozpraszających uwagę. Nie wiem czy tak to powinno wyglądać. Te systemy dają ułudne poczucie bezpieczeństwa.

Później wycie i płacz jak dziecko skończy pod kołami a kierowca co najwyżej to zasłoni oczy. Ostatnio dość sporo jeżdżę i to co widzę na drogach to jakaś tragedia co kilka metrów serce mi wręcz staje i nikt nawet nie myśli o ludziach w samochodzie a co dopiero wokół. Elektronika tego nie zmieni, będzie tylko gorzej bo ludzie będą bardziej pewni siebie i naiwni że to komputer ich uratuje kiedy kolejny raz będą igrać z życiem ludzi żeby zaoszczędzić 5 sekund.

A mi to lotto, poczytać mogę, ale nie przyda się ta wiedza.

Cytat:
Prośba o wypełnienie ankiety
Będziemy wdzięczni, jeśli powiedzie nam coś więcej…

@tomekb Literówka, w powiadomieniu, na stronie głównej…

1 polubienie

Błędy, literówki, powtórzenia, to nieodłączny element DP.

Z mojej strony, to tylko drobna informacja, o małym “niedopatrzeniu” literowym, nic więcej…

A nieodłącznym elementem błędów, literówek czy pomyłek na DP jest Twój komentarz. Przypadek? Jeszcze czasem można wypomnieć komuś przekłamywanie, brak wiedzy czy nieznajomość tematu, ale czepianie się wszystkiego dla samego czepialstwa to trochę taką obsesją zalatuje.

Po prostu razi mnie, jak taki duży i niby poważny portal nie szanuje swoich czytelników (a takie niechlujne pisanie, w prawie każdym wpisie, uważam za brak szacunku).

2 polubienia

Bo liczy się ilość nie jakość. Takie ostatnio odnoszę wrażenie.

Pisałem o możliwości zgłaszania błędów bezpośrednio autorom wpisów, zamiast informowania o tym w komentarzu - moja propozycja została bez odpowiedzi, jak kilka innych różnych osób.

Zgodzę się, że to nie przystoi poważnym redaktorom i portalom, ale czy spamowanie pod każdym takim wpisem coś ma zmienić? Zwłaszcza gdy treść artykułu jest sensowna, spójna i ogólnie do strawienia? Sam się czepiam, gdy redaktor pisze totalne bzdety (pamiętam jak eimi obsmarował Ryzeny PRO, a tylko dlatego, że do pisania odpowiednio się nie przygotował i nie wyszukał informacji) lub jest zapatrzony w tym, co chce opisać, ale też z literówki nie robię dramatu. Czytając o szacunku do czytelnika czasami odnoszę wrażenie, że niektórzy mają zbyt duże oczekiwania czy mniemanie o sobie lub są zbyt… jakby to określić… delikatni?

Ze o to Ci chodzi?

Nie ma tej opcji u blogerów, a to oni częściej popełniają błędy

Właśnie drugi raz rozwiązałem ankietę odpowiadając jedynie na pierwsze pytanie tym razem :smiley: Ile razy można ją rozwiązywać i czy nadal mam szansę na nagrodę? :laughing:

Przepraszam za moją szczerość ale zrobiliście zaje… ankietę.
Wystarczy tylko jedna odpowiedz żeby przejść do zakończenia . Co za głupia i krótka ankieta!

Dziękujemy, tak właśnie powinna być zbudowana dobra ankieta :slight_smile:
Jesli odpowiadasz, ze nie masz auta, nie bedziemy cię pytać o jego przebieg :wink:

1 polubienie

Wielu nie ma aktualnie samochodu, ale wcale to nie oznacza, że nie umieją jeździć, że nie mają ciekawych zainteresowań, czy umiejętności, które mogą nawet zadziwić.

2 polubienia

@Bogdan_G: albo zainteresowań i planów, przez które będą z zapałem czytać takie informacje :wink: Ankieta jak ankieta, do dupy :smiley:

4 polubienia