Czy mBank rzeczywiście jest darmowy?

To co w temacie. Czy za konto w mBanku rzeczywiście nic się nie płaci. Chciałbym założyć to konto, ale nie chcę mieć potem żadnych niespodzianek. Trochę to dziwne. Skoro konta mBank są darmowe, przelewy też, to na czym oni zarabiają?

Tak konto jest darmowe, tak samo jak karta debetowa.

Zarabiają na tym co wszystkie banki: karty kredytowe, kredyty.

Mam konto w mbanku już ładnych pare lat ;]

Nic nie płacisz za prowadzenie konta, karte dostajesz też gratis… przelewy na inne konta w mbanku są darmowe, przelewy poza są płatne jakieś tam grosze ;] Ogólnie bardzo dobre konto ;] choć może i przelewy zewnętrzne są teraz darmowe jak tak spojrzałem na historie ;]

Przelewy do innego banku są również darmowe :slight_smile:

Dzięki. W takim razię zakładam konto.

Właśnie to zauważyłem :stuck_out_tongue: kiedyś były płatne zdajsię 50groszy :stuck_out_tongue:

A zarabiają głównie na kredytach… kartach debetowych… odsetkach z tych kart :stuck_out_tongue: ;] i na kontach firmowych one są już płatne… :]

a mi ściągaja 1,7zł za jakieś ubezpieczenie pieniędzy na koncie.

jeśli to nieobowiąskowe to prszę o nakierowanie jak to wyłączyć

Masz pewnie “pakiet bezpieczna karta”

Mam pytanie, jaka jest różnica pomiędzy izzyKONTO, a eKONTO? Mam już skończone 18 lat, posiadam dowód i nie wiem które konto wybrać. Jeszcze jedno, przy eKONTO można zaznaczyć kartę kredytową, czym ona się różni od debetowej?

Na izzykonto masz mniejsze oprocentowanie chyba 0.1 % czy coś w tym stylu .

Data operacji Opis operacji Kwota operacji Saldo

01-05-2008 KAPITALIZACJA ODSETEK 0,24 422,49 PLN

Z 400 PLZ jest 20 pare grosze . Na Ekonto masz napewno większe oprocentowanie

Czyli jeżeli chcę darmowe konto i posiadam dowód to zakładać eKONTO?

WIększe kożyści - Czyli tak

A jeszcze ta karta kredytowa, mam jej nie brać?

Jeśli chcesz mieć całkowicie darmowe konto to nie bierz, za kredytową będziesz płacił co rok.

Składam to podanie i…

Tu mogę zaznaczyć ten kwadracik, chodzi o kartę kredytową czy debetową, a może jeszcze inną?

Chodzi o debetową. Możesz a nawet powinieneś zaznaczyć tą opcję.