Czy Microsoft Security Essentials 4.2 w zupełności wystarczy

Witam Wszystkich serdecznie. Mam dylemat odnośnie darmowego antywirusa (używałem Avast,AVG,Avira - niestesty tylko eng:/) wszystkie w wersjach Free lecz zależy mi na czymś lekkim. Myślę nad MSE 4.2 czy np:do normalnego użytkowania on wystarczy,bo patrząc na testy na kolana nie powala i nie wiem czy ruszać z nim z instalacją na Win7. Wiem,że najważniejszy jest rozsądek ale z tym różnie też bywa :wink: . Dlatego pytam o skuteczność MSE (zwykłe korzystanie z sieci typu onety,jakieś portale społecznościowe itd) zależy mi też na prostocie jaką ma,po stronach z crackami i XXX nie śmigam za bardzo. Doradzicie mi z nim #-o ?

Cześć

Ile osób tyle opinii. Jak korzystam z niego od dawna i nie narzekam.

Podstawą jest jednak umiejętne korzystanie z komputera. Tego i zdrowego rozsądku żaden program nie zastąpi.

Dzięki i spodziewałem się takich opinii,ale niestety komentarze są po blokowane pod AV i nie ma jak się czego dopytać - jedynie forum. No to zabieram się za install. A może powiesz mi jeszcze czy coś się zmieniło w wersji 4.2? Pozdrawiam :wink:

Hmmm link z DP nie działa coś ale ze strony MS poszło.

Cześć

Nie mam pojęcia, nigdy nie mogę doszukać się informacji nt. zmian w tym programie. Chyba że wprowadzają jaką większą aktualizację.

Ja instalowałem bezpośrednio przez Windows Update.

tymi komentarzami to bym się nie sugerował bo albo piszą tam fanboje i zawyżają oceny albo hejterzy którzy zaniżają, co do MSE to takie minimum, lepiej wybrać avasta, avirę czy pandę cloud.

@rgabrysiak

No właśnie też przekopywałem internet i nie mogłem się nigdy do kopać tych zmian. Już zainstalowany :slight_smile: