Czy microsoft w VIŚCIE to przeoczył? LOL

To raczej ciekawostka ale zastanawia mnie dlaczego microsoft popełnił taki błąd.

Otóż kiedy posiadamy wersje Trial systemu Vista czyli ograniczoną czasowo i kiedy ustawie w biosie datę na 2099rok i zainstaluje na tym Viste i po instalacji przestawię w biosie datę na normalną 2007rok to VISTA pokazuje cały czas ostrzeżenie czasowe lecz trochę dłużej niż by się wydawało bo mimo iż jest to trial to będzie on działał do 2099 roku :shock:

Czy to jest celowe??

Czy microsoft jest tak tępy że nie uwzględnił zmiany dat w biosie??

To może beznadziejne ale u mnie taki fakt wystąpił bo miałem zresetowany bios i przypadkiem się na to natknąłem.

Czy teraz mam legalny system i moge go używać do 2099 roku?? (pytanie raczej retoryczne) bo to jasne że mam legalny system w końcu nie bee się kłucił z tym co mi pokazuje VISTA. :twisted:

Co o tym sądzicie??

wg. licencji Micriosoft jest to legalne, co znaczy jedno, user instaluje wersję z p2p i aktywuje ja timestoperem tak naprawdę system ma legalny, wg. licencji

  • dla piratów

Masz legalny tylko do 30 maja 2007 bo taka informacja jest zawarta w umowie licencyjnej , po tej dacie należy system usunąć z kompa, jak postąpisz to już twoja sprawa.

ale to mowa o wersjii RC ??

a temat nie miał na celu bete :stuck_out_tongue:

chyba nie jestem na bieżąco z Vistą

Dyskutujcie dalej - w tym dziale :slight_smile: