Czy mnie znajdzie?

Napiszcie mi proszę, czy można znaleźć kogoś po samym numerze gg, nie udostpniłam publicznie żadnych danych o sobie, ale trochę podpadłam komuś na gg i straszy mnie, że mnie znajdzie. . .

Dzień dobry.

Jeżeli nie zna Twojego numeru gg ten Ktoś, to nie może Cię znaleźć. (Jeżeli nie zna Twoich danych).

A jeżeli nawet w jakiś sposób odnajdzie Twój numer, dodaj go do listy kontaktów, a następnie zablokuj.

Tak sobie właśnie myślę :smiley:

zna mój numer, bo przecież przez gg mu podpadłam

chodzi o to, że on nie wiedział z kim rozmawiał, chociaż mnie znał, ale nie ma pojęcia że ja to ja, a mi zależy na tym żeby nie wiedział , bo inaczej mnie …

dla chcącego nic trudnego :slight_smile:

zawsze możesz jeszcze zmienić komunikator np: na WPkontakt, Tlen, AQQ itp. :slight_smile:

Zresztą nie przejmowałbym się za bardzo takimi sytuacjami :), a na przyszłość nie podpadaj :wink:

UPDATE:

za bardzo zaczynasz kombinować :stuck_out_tongue:

No to nie widzę problemu. Przestań z tym kimś rozmawiać.

A jeżeli z nim będziesz rozmawiać, to po prostu się nie zdradź czymś i już.

On nie ma raczej możliwości dowiedzenia się, że Ty to Ty…

Trochę to zakręcone :? :slight_smile:

Jeżeli masz przypisane stałe IP a ten ktoś jest sprytny to nie będzia miał żadnego problemu odgadnąć z kim rozmawiał , najlepiej zmień numer w GG ( na nowo sie rejestrując).

PS. Niektórych ludzi nie da sie oszukać, jeżeli z kimś klikasz od dłuższego czasu to ten ktoś jest w stanie rozpoznać twój styl pisania, formowania zdań,używania emotikonek ,stosowania znaków interpunkcyjnych itp.

jesteś sprytny? chcesz spróbowac mnie znaleźć?

W Power GG jest taka wtyczka, bodajze “inwigilator”, ktora podaje IP osoby, z ktora sie gada. Jezeli sobie zalozysz nowy numer to on i tak moze wiedziec, ze rozmawial z toba.

“inwigilator” działa jeśli masz “go” na swojej liście komtaktów,

na nowym numerze nie dodawaj “go” do kontaktów i już “go” masz z głowy. :smiley: Możesz jeszcze łączyć się przez serwer proxy dla pewności wtedy jak nie dociekliwy to nie znajdzie twojego IP.

dzięki wszystkim za uwagę, zuzka