Czy modemy z PLAY'a (play online) mają simlock?

Witam!

Mam pytanie. Czy modemy z PLAY’A mają simlock ?

Mam teraz właśnie Huawei E156G (do 7 dni mogę zrezygnować tracąc tylko 9zł (opłata aktywacyjna) i tak też chcę zrobić, bo w miejscu gdzie potrzebuję neta jest praktycznie zerowy zasięg :frowning: Tak samo ERA też słabo.

Teraz chcę spróbować iPLUS, lecz u nich jak zrezygnuję do 7dni, muszę im zapłacić 50zł(za aktywację + używanie modemu). Dlatego mam to pytanie czy ten modem ma simlock, bo jak nie to kupiłbym starter iPLUS na kartę za 19zł i wypróbował i by mi taniej wyszło. ; ]

Albo kup antenke do tego modemu :wink:

Play niestety ma simlocka i nie jest tak prosty do usunięcia.Z tego co pamiętam ,to jest jakaś stron abodajże Kulakendi.Wysyłasz im kaskę , a oni zdejmują Tobie simlocka.Chyba dokładnie podają kod ,czy coś takiego.Sprawdż w google to Kulakendi.Aha -najważniejsze,ta przyjemność kosztuje około 60 zeta.Pozdro

Mają simlocki.

Antena dużo nie pomoże jak kiepski zasięg to lepiej daj sobie spokój.

Zrezygnuj i weź z ERY bez simlocka jest modem ZTE za bodaj 160zł.

Mówił przecie, że era też słabo :?

Musisz spróbować z każdą siecią, może iplus lepiej, ale to wszystko zależy od zasięgu w danym miejscu, który może być lepszy w jednej sieci a w innej gorszy.

A ja napisałem że modem jest BEZ SIMLOCKA, więc w czym problem?

Chyba, że on chce od razu koniecznie modem na aboanment.

Wziąłem iPLUS na abonament 60zł (najpierw testowałem go na kartę, ale po ok.80mb pobranych danych konto było puste : O ) i jestem zadowolony bo mam zasięg EDGE i strony wczytują sięw ok.25s, więc nie jest źle xDD