Czy moderacja ma możliwość zablokowania wspomnienia osoby w komentarzu ?

Bo zaczyna mnie już wnerwiać jeden użytkownik w komentarzach. Za cholerę nie chce się odczepić. To że to troll to już każdy wie …

PS: Ukrycie komentarzy nic nie daje - wciąż dostaję powiadomienia.

To po co w ogóle podejmujesz dyskusję z takim idiotą, żeby się później skarżyć że Ci odpisuje? :stuck_out_tongue_winking_eye: Do mnie jakoś nie pisze i gdyby nie twój temat tutaj to żyłbym szczęśliwy nie wiedząc że takie ćwierćmózgi istnieją :smile:
Co do powiadomień na głównej od zablokowanych osób, to wydaję mi się, że ja takich nie dostaje. Może powinieneś to zgłosić w bugtrackerze?

1 polubienie

Zgłosiłem do moderacji komentarze jegomościa, może @redakcja zobaczy :wink:

1 polubienie

Faktycznie to problem wielkiej wagi. Postaraj się jednak nad sobą zapanować choć na tyle, żeby się za przeproszeniem nie sfajdać z bezsilnej rozpaczy! Gdyby redakcja na pomoc nie przybyła…

Swoją drogą rodzi nam się kolejna przypadłośc cywilizacyjna w sam raz dla psychoterapeutów. Jak ją nazwać? Nerwicą notyfikacji? Nerwozą powiadomień? Myślałem, że jutuber to ma jednak twardszą skórę.

Nie wiem czy źle myślałeś bo “jutuberem” nie jestem :slight_smile:

Nie, no skądże: https://www.youtube.com/user/LORDJAHU/videos

Oczywiście można się bawić co do każdego znaku, kropki i przecinka - tylko po co?

… Pasiaste przecinaki… :stuck_out_tongue:

Swoją drogą, to tylko jeden troll naraził się w tym blogu?
Przepędzić stado!

… Pasiaste przecinaki… - A po co faworyzować jednych?

I co ? To że wrzucam od czasu do czasu jakiś filmik z recenzji oznacza od razu że jestem youtuberem ? Boże, jak oni wszystko biorą na serio … Na facebooku Facebookerem a na DP DPBeerem :wink:

Z tego wynika, że od czasu do czasu grając w Counter-Strike jesteś kanterem - a więc stajesz się grą :sweat_smile:

1 polubienie

Ktoś kto bloguje to bloger, ten co umieszcza filmiki w serwisie Gugla to jutuber, a użytkownik Fejsbuka to fejsbukowicz. Skala działań i fiansowy wymiar nie ma tu nic do rzeczy.

Przyjęło się jeszcze coś takiego jak vloger, ale temat chyba nie tego dotyczy? :stuck_out_tongue_winking_eye:

ja bym chciał ‘Nerwice powiadomień’ dzięki temu wiadomo że forum sie kręci.

Specjalnie teraz w opcjach kliknołem na guzik 'Odrzuć wszystkie’
ciekawe co sie teraz stanie - to było by zaproste prawda ?

Masz rację, różne formy są poprawne choć vloger jako forma ogólna pasująca do każdej platformy jest określeniem uniwersalnym.
Wracając do tematu to inaczej sformułowany powinien wylądować jako zgłoszenie błędu lub sugestie użytkownika.

1 polubienie