Czy moderatorzy czytają uwagi?


(przemox) #1

Przyznam się, że o ile uważam dobreprogramy za rewelacyjną stronę, to jedna rzecz mnie dziwi. Otóż nie pierwszy raz nie tylko nie został umieszczony mój komentarz pod konkretnym programem do pobrania, ale - co gorsza - nie została uwzględniona uwaga. A uwaga jest istotna dla wszystkich zainteresowanych programem. Dodam, że żaden komentarz nie miał treści, które by go dyskwalifikowały.

Podam przykład tylko ostatniej sprawy - do pobrania pojawiła się wyższa wersja AVSDVDPlayer. A właściwie wyższa to ona jest z nazwy, gdyż w rzeczywistość jest to dotychczasowa. W komentarzu napisałem, że błąd był w którymś momencie także na stronie producenta, ale już to poprawił. Podałem także link do rzeczywiście najnowszej wersji. Ale w vortalu cisza. Pal licho mój komentarz, ale wyższa wersja programu zapewne się wielu osobom przyda, że jest jeden z nielicznych dobrych, darmowych programów do odtwarzania DVD. Pozdrawiam


(Monczkin) #2

przemox

Takie rzeczy powinno zgłaszać się do redaktora, który zamieścił dany news czy informację. Nikt nie jest w stanie weryfikować wszystkiego na bieżąco :slight_smile:

Wszelkie tego typu komentarze są zgłaszane do odpowiednich osób i czekają na weryfikację. Przy ilości komentarzy, jaka sie pojawia + to, że redaktor też człowiek, czasem chwilę to trwa.


(przemox) #3

Oczywiście, ale ponad dzień to chyba dość dużo czasu. Dodam tylko, że chyba dwa dni przed komentarzem wysłałem informację o złym linku - bo de facto to był zły link. W żadnym wypadku nie chciałem tu niczego uogólniać, a jedynie zwrócić uwagę na coś, czego poprawienie jeszcze wyżej podniesie poziom vortalu. :smiley:


(Monczkin) #4

I tak i nie :wink: