Czy mogę bez konsekwencji przerwać kopiowanie na dysk przy użyciu Łatwy Transfer w systemie Widnows?

Hejka. Mam na innym komputerze stacjonarnym Windows 7 Home Premium x64 pl, oczywiście oryginalny, żeby nie było… :slight_smile: Czy mogę bez konsekwencji przerwać kopiowanie na zewnętrzny dysk usb  przy użyciu Łatwy Transfer w systemie Widnows? Pytam bo strasznie długo to trwa. Minęło półtorej godziny i zrobiło dopiero około połowę. Nie wiem też czy jest na pełnej szybkości łączem usb 3.0 a pod taki podpiąłem. Czy może jest jakaś szybsza metoda? Chciałbym skopiować po prostu wszystkich użytkowników i ustawienia programuów z systemu. A później po wykonaniu czystej instalacji tego samego Windows 7 Home Premium x64 przywrócić wszystko tak jak było. Czy można jakoś szybciej? Może są inne programy których nie znam które ułatwią mi pracę? 

Są programy, ale komercyjne. W przypadku komputera domowego najpewniejsze jest jednak zwykłe przekopiowanie danych na dysk zewnętrzny (dokumentów z profilii, wyeksporrtowanie zakładek itd.) i zrobienie tego “na czysto”. W większości sytuacji programy typu "łatwy transfer robią gdzieś bałagan, który później wyjąktowo ciężko się diagnozuje).  Bardzo mało problemów robi np.Transwiz  https://www.forensit.com/move-computer.html

Ogólnie firma udostępnia bezpłatne programy, które już setki razy zaoszczędziły mi godziny/dni pracy: przykładowo User Profile Wizard to cudowne narzędzie przy migracji stacji roboczych do całkiem nowej domeny Windows  ;-)