Czy mogę go sprzedać?

Mam takie dziwne pytanie. Mam okazję kupić nowy telefon. Obecnie mam Siemensa ME75 i jestem zadowolony. Siemens jest w Era FUN. Mam z Erą umowę na 3 lata. Za telefon zapłaciłem 99zł. W umowie nic nie ma napisane na ten temat- czy ja go mogę sprzedać?? Czy po tych 3 latach mogą mi coś zrobić?? Bo ta Era Fun jest taka nie pewna tzn. nie wiadomo co będzie po tych 3 latach np. będę musiał oddać im tego Siemensa. Wiem, że to dziwne ale proszę o odpowiedź.

mozesz go sprzedać… bo po 3 latach telefon nalezy do ciebie lub masz mozliwość wymiany na nowszy model ale polecam dokładnie prześliedzc umowe i najlepiej zapytać w punkcie ery

Umowa na 3 lata obliguje cię pewnie do płacenia jakiejś minimalnej kwoty zasilającej regularnie twoje konto. Natomiast telefon na 100% jest twój. Nic nie zwracasz zwłaszcza że za 3 lata to będzie złom o ile jeszcze w ogóle będzie.

płacąc na początku za telefon kupujesz go i możesz z nim robić co chcesz (sprzedać, reozwalić, wyrzucić itd.) a zobowiązany jesteś jedynie do numeru telefonu (karty) za który musisz płacić