Czy mogę grać bezpiecznie w MMORPG-a?

Witam. Pobrałem dzisiaj pewien program to gry MMORPG w którą gram, ale okazało się że owy program był wirusem służacym do chackowania… Gdy go odpaliłem zdziwiło mnie to, że nic się nie dzieje i od razu nabrałem podejrzeń. Przeskanowałem komputer i okazało się, że ten program ma w sobie trojana. Czym prędzej go usunąłem ale nie mam pewności czy teraz mogę grać spokojnie w moją gierkę… Jak myślicie?

Proponuje użyć programów do usuwania spyware np. Spyware Terminator albo Spybot Search&destroy, oba są darmowe. Zalecałbym Ci jeszcze użycie dobrego antywirusa, np. kaspersky/nod32. Tak swoją drogą możesz mieć ten syf na komputerze, ale jeżeli usuniesz go z rejestru, będzie on nieaktywny. Pozdrawiam

yyy a jak się z rejestru usuwa? xD

Proponuje użyć programu Hijackthis. Włączając program klikasz 1 opcje od góry, po chwili pokazuje Ci się notatnik, a w nim LOG ze skanowania wszystko kopiujesz więc i wchodzisz na stronke www.hijackthis.de, w tle stronki masz pole do wklejenia, i skanujesz. Po chwili masz wyniki skanowania, zaś programie zaznaczasz krzyżykiem to co na stronie pokazało, że jest niedobre. Klikasz Fix it. I chyba po kłopocie. Troche chaotycznie napisałem sorry :stuck_out_tongue: Proponuje poszukać na google innych rozwiązań

prezees Ta strona nie zawsze podaje właściwe wpisy do fixowania więc nie polecałbym jej poczatkującym

Wyłącz i włącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach. Instrukcja

Przeskanuj obszar mojego komputera http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html (uruchom przez IE) Daj raport z niego na forum

lub

Dr.WEB CureIt!

Dr. WEB nic nie znalazł, wyczyściłem rejestr programem Ccleaner, czy mogę już spokojnie grać?

Tak już wszystko powinno być ok