Czy moge korzystac z gg za darmo jesli mam Wi-Fi

kupiłam telefon samsung monte, w którym jest Wi-Fi , jeśli wgram na niego program gg i połączę się z internetem w domu to czy będę musiała dodatkowo płacić, czy to jest normalne połączenie jak przez router do laptopa ?

Z każdej darmowej aplikacji, którą uda Ci się zainstalować w telefonie i będziesz wykorzystywała do tego połączenie Wi-Fi ze swojego routera/komputera - będziesz korzystała za darmo, również bez opłat za połączenie z internetem.

Tylko musisz się upewnić że da się ustawić wifi jako domyślne połączenie dla wszystkich programów włącznie z gg

Tak jak napisałaś, czyli tak jak przez router do laptopa :slight_smile: Twoja sieć i możesz robić z nią co chcesz, oczywiście za darmo.

dobrze też jest wyłączyć moduł telefonu jeśli się da aby mieć pewność że telefon korzysta z wi-fi a nie z gprs.Przynajmniej na początku jeśli nie ma się pewności że wszystko jest odpowiednio ustawione. Do gg polecam program inspiro

możesz np przez MobiDesk

Oczywiście trzeba ustawić wszystkie parametry połączenia z netem … Można znaleźć informacje na temat ręcznych ustawień na stronie z mojego podpisu…

Korzystanie z własnego internetu jest darmowe. Jednak należy zadbać aby operator sieci komórkowej nie ustawił telefonu (zanim trafił do Ciebie) tak aby np. podczas zwiechy kontynuował połączenie ale już za pomocą płatnego transferu danych… Często takiej sytuacji nie da się normalnie dostrzec podczas korzystania więc lepiej zmienić ustawienia i korzystać bezpiecznie :slight_smile:

Nie wiem jak jest dokładnie w samsungu ale w SE trzeba stworzyć nowy profil internetowy np WiFi i zaznaczyć: pozwól na połączenie lokalne i wtedy każda tak ustawiona aplikacja korzystająca z profilu “WiFi” będzie korzystać za darmo z sieci wifi :slight_smile: