Czy mogę kupić ten klucz?

Możesz, nikt ci tu nie broni. Twoja kasa.

czy to legalne i bezpieczne

Nie. Szkoda pisac miliard razy to samo. Na forum jest pertyliard takich pytań użyj szukaj.

Jeśli masz fantazję kupić sobie pirackie oprogramowanie to kto bogatemu zabroni? :wink:

Kupić możesz. Ale nie siadałbym na kaktus! :stuck_out_tongue_winking_eye:

Kupić możesz nawet klucz za 9.99, a najlepiej 10. Możesz nawet ładnie nakleić na obudowę (wszak to dział naklejki!) i szpanować, ale użyć nie możesz = piractwo.

Możliwie uczciwa oferta powinna wyglądać tak, jeżeli sprzedawca dołączy na prośbę jeszcze zdjęcie zakupu faktury na tego Windowsa, to z deklaracją, ze usunął, nie powinieneś prawa naruszyć (jak MS w licencji uzna w 8.1 nie czytałem już, zawsze możesz zadzwonić, że chcesz kupić z od 1 właściciela, z dowodem jego zakupu, deklaracja o usunięciu etc).

Po raz n-ty to samo. Nie możesz legalnie kupić tego klucza (w odpowiedzi na pytanie autora). :joy:

Lata mijają, a ludzie dalej myślą, że mogą zakupić legalny i licencjonowany Windows za 50 zł lub mniej. Tragedia.

1 polubienie

Dajcie spokój, przecież autor pytający to jeszcze dziecko

Mózgu nie używają.

Nikogo nie obrażam. Stwierdzam tylko fakt. Nawet nie znając licencji itp to samo się rzuca, skoro wsklepie 300-400 zł, a tu 50 zł to coś nie halo.

czyli jak bym pobrał z neta na to samo by wyszło.kolega ma piracki system i psy go nie gonią po drodze

Zainstaluj Linuxa :stuck_out_tongue_winking_eye:

Skąd wiesz, może juz ma wściekliznę :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Może go ujadły w pośladek zębiskami :stuck_out_tongue:

:joy::joy::joy::joy::joy::joy:

Już to widzą jak on bedzie tego Linuksa używał tak jak pisze to wysadzi mieszkanie w powietrze tym Linuksem :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ja też ci mogę wysłać zdjęcie wystawionej faktury na co chcesz. Mogę ci nawet oryginał wysłać, mam drukarkę w domu :wink:

ps.
Coś forum świruje błędem 502 i ciężko komentarz dodać.

Na to samo, owszem, dzisiaj na czerwonym Cię nie złapią jak przebiegnie, jutro nie złapią, a za tydzień wlepią 100 do zapłaty, bo “wykrywalność” musza podciągnąć :wink: To że policja nie ściga z zasady takich “drobiazgów” nie znaczy, że nie zacznie lub, że nie będziesz miał pecha. W Twoim przypadku, to rodzice oberwą, niepełnoletni delikwent, a Ty dostaniesz paskiem po… w domu :wink:

Poza tym nie ma pewności kiedy MS wywali mu komunikat o tym że ma nielegalną kopię systemu.

Nie dostanie bo za to jego rodzice by dostali więcej niż za piracenie :stuck_out_tongue:

CS:GO pod Linuksem lata natywnie :joy: